reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Dziewczyny dostał wiadomość z kliniki „
- podczas wczorajszej punkcji pobraliśmy 8 oocytów,
- po oczyszczeniu 7 oocytów nadawało się do opłodnienia, co też wykonano metoda ICSI,
- w dniu dzisiejszym (1. dzień hodowli) zapłodnionych oocytów jest 6, zaczynaja się dzielić.” Także stary zaszalał - seks na szkle udany 6 oocytow mamy 😁zobaczymy ile przeżyje w następnych dobach . Transfer będzie prawdopodobnie w Piatek ( 4 dzień hodowli )
Ciagle zastanawiam się nad tymi dwoma zarodkami jak Bóg da 🥹 37 lat , endometrioza i adenomioza zobowiązuje .
 
reklama
na sztucznym czy naturalnym?

<Liczy na palcach> kurde, jakby u mnie wypaliło w tym cyklu, to też gdzieś by tak wyszło 🤔
Na sztucznym. Jak juz poszlam na wizyte zdecydowana ze podchodzę w listopadzie to gin powiedziala ze urlopuję polowe listopada. Wiec juz nie mowilam ze chce spróbować na naturalnym i od 2dc biore estrofem 😄w poniedzialek mam wizyte pewnie podpiszemy dokumenty i ustalimy date transferu😌
Podpowiedz mi czy na transfer mialas l4 i jezeli tak to jaki to kod? Nie znam sie zbytnio, na l4 bylam raz,jak bylo poronienie🙁 a na punkcje i transfer po prostu bralam urlop.
A teraz mysle ze czemu nie skorzystać z l4 ale czy bedzie wiadomo ze to ivf?
 
Hej dziewczyny, dziś koncze stymulacje i na zakonczenie mam wziąć 3 zastrzyki : 1x ovitrelle i 2x gonapeptyl, czy któraś z Was tez tak miala? Zazwyczaj widze tylko jeden z tych
 
Na sztucznym. Jak juz poszlam na wizyte zdecydowana ze podchodzę w listopadzie to gin powiedziala ze urlopuję polowe listopada. Wiec juz nie mowilam ze chce spróbować na naturalnym i od 2dc biore estrofem 😄w poniedzialek mam wizyte pewnie podpiszemy dokumenty i ustalimy date transferu😌
Podpowiedz mi czy na transfer mialas l4 i jezeli tak to jaki to kod? Nie znam sie zbytnio, na l4 bylam raz,jak bylo poronienie🙁 a na punkcje i transfer po prostu bralam urlop.
A teraz mysle ze czemu nie skorzystać z l4 ale czy bedzie wiadomo ze to ivf?
wiesz co ja nie miałam L4 po transferze, ale miałam po punkcji. I miałam kod "niepłodność kobieca" po prostu. Przy czym pracodawca z tego co wiem to nie widzi kodu choroby na L4, widzi tylko kto je wystawił
 
Na sztucznym. Jak juz poszlam na wizyte zdecydowana ze podchodzę w listopadzie to gin powiedziala ze urlopuję polowe listopada. Wiec juz nie mowilam ze chce spróbować na naturalnym i od 2dc biore estrofem 😄w poniedzialek mam wizyte pewnie podpiszemy dokumenty i ustalimy date transferu😌
Podpowiedz mi czy na transfer mialas l4 i jezeli tak to jaki to kod? Nie znam sie zbytnio, na l4 bylam raz,jak bylo poronienie🙁 a na punkcje i transfer po prostu bralam urlop.
A teraz mysle ze czemu nie skorzystać z l4 ale czy bedzie wiadomo ze to ivf?
Ja brałam L4 na 14 dni , to było zwykłe zwolnienie, jak już to będzie widać gdzie wystawione
 
reklama
Do góry