reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Pierwsze ruchy dziecka

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Ilona1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej. Jestem w 21 tyg i dopiero ok tygodnia temu zaczęłam czuć ruchy, były to bąbelki, motylki, smyrnie. Bardzo delikatne ale wiem że to to:-).
Byłam wtedy w szpitalu bo miałam problem ze stawiająca się macica. Dziś jestem 3 dzień w domu po szpitalu i mam wrażenie że już teraz ch ruchów nie czuje. Czy to normalne? Czy one na początku są takie nieregularne?

reklama

Marta Anna Z.

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Po co zakładasz podobny wątek? Zaśmiecasz forum.
Przeciez wczesniej pare osób Ci napisało, ze na początku ruchy sa nieregularne.

Aniaanka

Rozwiązania
0
Po co zakładasz podobny wątek? Zaśmiecasz forum.
Przeciez wczesniej pare osób Ci napisało, ze na początku ruchy sa nieregularne.
A kim ty jestes by pouczac innych i odpowiadac autorce takim tonem? Od tego jest moderator ktoremu nota bene zglosilam twoj brak kultury i wysmiewanie sie z innych uzytkowniczek.

Aniaanka

Rozwiązania
0
Autorko nie przejmuj sie postem pani powyzej.Mnie ta pani wysmiala jak ledwo sie zalogowala. Rozumiem ze jestes nowa na forum i jeszcze nie wiesz jak sie po nim poruszac. Mozesz pytac zawsze jak Cie cos zaniepokoi, wiekszosc osob tu jest zyczliwych. I rozumiem stresy i obawy w ciazy, ja cala ciaze je mam. Nie mam rady na to jak sie nie stresowac w ciazy. Moze sprobowac oderwac od niej mysli, zajac glowe czym innym i za duzo nie czytac internetu.

Marta Anna Z.

Rozwiązania
0
A kim ty jestes by pouczac innych i odpowiadac autorce takim tonem? Od tego jest moderator ktoremu nota bene zglosilam twoj brak kultury i wysmiewanie sie z innych uzytkowniczek.
Oczywiście tez zostałaś zgłoszona za notoryczne komentowanie moich wpisów. Nie ja pierwsza i nie ostatnia napisałam taki komentarz.

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
@Ilona1991 - nie zakładaj takich samych tematów - w żaden sposób nie wpłynie to na uzyskiwane odpowiedzi, nie będzie ich więcej, itd. Rozumiem stres w ciąży, ale zadając ileś razy to samo pytanie tej samej grupie osób nie dowiesz się nic więcej...
Wystarczy jeden watek, gdzie dziewczyny ci odpisały, jesli będziesz wiedziała coś więcej, to możesz dopisywać w tym samym wątku, będzie łatwiej się połapać

@Marta Anna Z. i @Aniaanka - może dogadacie się na priv, co.
To już któryś wątek, gdzie dyskusja schodzi na wasze wzajemne odcinki...

Marta Anna Z.

Rozwiązania
0
@Ilona1991 - nie zakładaj takich samych tematów - w żaden sposób nie wpłynie to na uzyskiwane odpowiedzi, nie będzie ich więcej, itd. Rozumiem stres w ciąży, ale zadając ileś razy to samo pytanie tej samej grupie osób nie dowiesz się nic więcej...
Wystarczy jeden watek, gdzie dziewczyny ci odpisały, jesli będziesz wiedziała coś więcej, to możesz dopisywać w tym samym wątku, będzie łatwiej się połapać

Masz racje któryś raz, ale chciałabym zaznaczyć, ze to nie ja zaczynam.

Aniaanka

Rozwiązania
0

Umialas swoj punkt widzenia przedstawic kulturalnie, nie kazdy to potrafi. Czasem jednego dnia uzyska sie odpowiedz a innego dnia znow nachodza watpliwosci. Ilona zalozyla watek w innym dziale i owszem moze dostac odpowiedzi od jeszcze innych osob. Moze potrzebuje jeszcze rozmowy na ten temat. Skoro moderacji to nie przeszkadza to dlaczego nam ma przeszkadzac ze ktos zadaje nawet to samo pytanie? Uwazam ze na forum ma sie prawo zadac nawet sto razy to samo pytanie jesli ma to komus pomoc psychicznie a od pisania co wolno a czego nie wolno na forum jest moderator.
Co do tej osoby, to atakuje inne uzytkowniczki co mi sie nie podoba. Wpiuje sie w cudzych tematach kiedy nie ma nic do powiedzenia, tylko po to by komus cos niemilego napisac. Jak nie ma nic do napisania, poradzenia komus to po co w ogole sie wpisuje? Jak mnie jakis temat irytuje to go omijam.

reklama

Marta Anna Z.

Rozwiązania
0
Umialas swoj punkt widzenia przedstawic kulturalnie, nie kazdy to potrafi. Czasem jednego dnia uzyska sie odpowiedz a innego dnia znow nachodza watpliwosci. Ilona zalozyla watek w innym dziale i owszem moze dostac odpowiedzi od jeszcze innych osob. Moze potrzebuje jeszcze rozmowy na ten temat. Skoro moderacji to nie przeszkadza to dlaczego nam ma przeszkadzac ze ktos zadaje nawet to samo pytanie? Uwazam ze na forum ma sie prawo zadac nawet sto razy to samo pytanie jesli ma to komus pomoc psychicznie a od pisania co wolno a czego nie wolno na forum jest moderator.
Co do tej osoby, to atakuje inne uzytkowniczki co mi sie nie podoba. Wpiuje sie w cudzych tematach kiedy nie ma nic do powiedzenia, tylko po to by komus cos niemilego napisac. Jak nie ma nic do napisania, poradzenia komus to po co w ogole sie wpisuje? Jak mnie jakis temat irytuje to go omijam.
No właśnie jak widać nie omijasz... oj dziewczyno... zaprzeczasz sama sobie. Gdzie twoje przestawianie swojego punktu widzenia w kulturalny sposób i omijanie MOICH postów, ktore ci nie pasują? :D

Marta Anna Z.

Rozwiązania
0
Kto napisał jakiś czas temu, ze sie dziwi, ze mam męża? To było kulturalne? Ktoś cie wtedy pytał o zdanie na temat mojego malzenstwa?

reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry