reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy- łożysko na przedniej ścianie

reklama
Ja pierwsze ruchy poczułam w 15tyg. z tym, że to moja 5 ciąża a 4 dziecko. Teraz jestem w 20tyg i czuję już regularnie.
 
Hej, u mnie to pierwsza ciaza, tez mam lozysko na przedniej scianie i pierwsze kopniaki poczulam w 21-22 tygodniu. Tez juz mam regularne, a obecnie jestem w 27 tygodniu
 
To moja trzecia ciąża i pierwszy raz mam łożysko na przedniej ścianie. Regularne ruchy czuję od 19tc pomimo, że byłam bardzo szczupła. W poprzednich ciążach czułam od 16/17, więc położenie ma wpływ na to kiedy zaczynamy je czuc.
 
To moja 4 ciąża i pierwsza gdzie łożysko wlasnie umiejscowiło się na przedniej scianie ruchy juz takie specyficzne czuje od paru dni dzis 17+5
 
Ja pierwsze ruchy poczułam w 21 tygodniu czasem były mocniejsze czasem lżejsze… w 24 tygodniu przed 2 dni nie czułam wogole nic oczywiście spanikowałam nie potrzebnie 😊
Obecnie 26 tydzień i już regularnie czuje mała😊
 
Drugą ciąża łożysko na przedniej ścianie więc ruchy poczułam 2 tyg później niż w pierwszej. Od 19 tc skrobie, A obecnie 22 tc i ruchy są mocne regularne, do wyczucia przez skórę i widoczne gołym okiem:)
 
reklama
Hej, ja tak samo na przedniej. Pierwsze ruchy w 20 tc, aktualnie 33tc i powiem szczerze, że są dni kiedy nie czuje prawie nic, a są dni kiedy czuje ruchy non stop. Ale myślę że przez łożysko z przodu bardzo dużo doznań poprostu mnie omija 😌
 
reklama
Do góry