reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PIERWSZE RUCHY MALUSZKA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kosmi dzidzia bedzie miała Twój zapach wię pies nie powinien źle na nią zareagować

ja miałam kota jak Gabrysia była mała ale oddaliśmy go tesciowej bo stwierdzilismy ze w kamienicy warszawskiej to nie jest dobre miejsce na trzymanie zwierzątek, nawet nie ma ogródka zeby go wypuscic na dwór

kot bardzo lubił Gabrysie, przytulał sie do niej, ale czasem podgryzał jej paluszki i bałam sie ze jej coś zrobi
a jesli chodzi o kupno kota to ja zdecydowałabym sie na to jak dziecko miałoby ze 3 latka
 
reklama
ja poprostu nie chce żeby pies wystraszył dziecko na dzieńdobry dlatego do domu wejdziemy już wszyscy razem i Zuza nie będzie szczekać :)
 
Gabrysia lubi koty a od psów woli sie trzymać z daleka
bo są za głosne
 
Wracam do głównego tematu tego wątku. Jak są ułożone i gdzie dają o sobie znać wasze dzidzie?
Nasz brdąc "rozprostowuje kości" i główką prze w dole z lewej strony a nózkami z prawej u góry. Najczęściej jednocześnie czuję to jego rozciąganie w obu miejscach, a w przerwach takie smyranie nózkami lub rączkami, ale delikatniejsze :) Fajowe to jest :)
 
moja dzidzia jest już gotowa do startu jak to powiedział gin :) i ma główke już dość nisko... plecki czuje z prawej strony, najwyżej jest oczywiście pupcia :D a z lewej strony mała częso lubi rozporostowywać nóżki co czasem jest dość bolesne... i tak też mała leżała we wtorek na wizycie, natomiast 2tygodnie temu była ułożona jakby na drugim boczku :)
 
Ja moją księżniczkę czuję tak samo jak Kosmi. Po prawej stronie pupcia a z lewej nóżki którymi dość często i mocno przebiera. Najśmieszniejsze jest jak sie przeciąga, widać ją wówczas w całej okazałości, z prawej strony ogromna kula a z lewej wystające konczyny, brzuch jest wtedy dość mocno zdeformowany i wcale nie przypomina piłeczki.
 
reklama
a moja dzidzia ułożona jest tak jak u Magdaleny, pupcia po lewej stronie a po prawej nózki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry