reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy naszych Maleństw :)

Hej to pewnie tylko nasze schizy :laugh: bo ja tez dzis mowilam chlopu ze cos mi brzucho zmalalo :laugh: a on mi na to (pierwszy raz w zyciu :laugh:) bo malo jesz zamiast jesc ciagle te jablka to jakies miecho bys malemu ma ruszt wrzucila :laugh: i poszedl do pracy :laugh: ale sie usmialam :laugh: chlopy to sa niemozliwe :laugh:
 
reklama
Pewnie macie rację że schizuję (sorki za ten błąd ortograficzny w poprzednim poście :-[ ); choć jak oglądnęłam Wasze brzuszki w "galerii" to stwierdzam że mój jest chyba za mały :( Tzn ja mam taki pod wieczór po całodziennnym jedzonku ::) A poza tym dziś coś mnie pobolewa jajnik, tzn coś na dole po prawej mnie "ciągnie". Więc już odliczam godziny do wizyty u gina :(
 
Nadia niemartw się napewno wszystko jest dobrze mnie też co jakiś czas ( a nawet częściej ) pobolewa podbrzusze i jak czytałaś inne dziewczyny też :) a jak jest to ciągnięcie to napewno rozciąga Ci się macica - tak twierdzi mój gin więć wsio OK
A co do brzuszka w poprzedniej ciąży o tej porze to nic zabardzo niebyło widać ;D pozdrawiam
 
Dziewczyny teraz jak czytam Wasze posty to widze mnie sama przed 1-2 tygodniami, myslalam ze to bol jajnika albo moze cos sie dzieje nie tak, a teraz odczuwam tylko malenstwo i to z reguly 30 minut po posilku. Nie martwcie sie napewno wszystko jest dobrze.
Pozdrawiam Paulina ( gadula ;D)
 
Dzieki dziewczynki za rady. Cieszę się że trafiłam do Was :) Nie ma to jak porady i pocieszenie innych kobiet w tej samej sytuacji ;)
 
Po truskawkach połączonych z lodami znów mi bulgotało w okolicach pępka. Może to maluch się odzywa, że mu smakuje, a może nie smakuje :laugh: :laugh: :laugh:
 
hej - ja czuje juz od ponad tygodnia ruchy dzidzi. na pocztaku to byly jakby babelki, a teraz juz dostaje czasem porzadnego kopniaka :) ale nie martwcie ise, jak jeszcze nic nie czujecie. moja kumpela jest w 21 tyg i dopero teraz zaczela czuc ruchy i wszystko jest uniej jak najbardziej ok.
 
Wczoraj zauważyłam, że moje dzidzia ma pory wiercenia sie i kopniaków i porę spokoju czyt. snu

Rano jak się budze i poleżę w łóżeczku przypomina o swoim istnieniu, potem spokój, po śniadanku troszke, tak około pół godziny po obiedzie i wieczór po kolacji.
Paulinko - to chyba tak jak u Ciebie?

Tak poza tym jest spokojna i nie kopie mamusi ;D ;D ;D
 
Agnieszka ja wlasnie wczoraj doczytalam o tym w ksiazce, to by nam pasowalo. Gdyz dziecko po naszym posilku okolo 30 minut otrzymuje pokarm poprzez krwe z dawka energii-dlatego czujemy wtedy jego ruchy. W zaleznosci od sposobu odzywiania ruchy moga miec inna sile. Wiec jemy tylko owoce i warzywa ;)
 
reklama
Och dziewczyny ale ja Wam zazdroszczę tych kopniaczków, mój szkrab narazie nie chcę mnie kopać ::) Więc nadal czekam wsłuchana i wczuta w swój brzuch ;D
 
Do góry