reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy naszych Maleństw :)

Basiu kochana .. Twoje robaczki napewno dadzą znac wtedy kiedy bedzie potrzeba.. nic sie nie martw .. u mnie tez to nie sa kopniaki.. raptem babelki od czasu do czasu w okolicach pepka.. a cieszy ;D ... nie denerwuj sie  :)
 
reklama
Basiaw24 nie martw się ja też jeszcze nie czuję kopniaczków synka, mój gin kazał mi się cieszyć że mam takiego spokojnego szkraba ;) A tak na serio tez juz bym ogromnie chciała poczuć chociażby te bąbelki o których pisze MoniQa, no ale nic nadal czekam, daję sobie czas i luz do końca 20 tygodnia jak to wtedy nie kopnie to tez zacznę się martwić ;)
 
dziękuje za słowa otuchy, pewnie macie rację, jeszcze mnie zdążą zbombardować od wenątrz ;D
ALE BĘDZIE FAJNIE ;D
 
Basiu oj bedzie fajnie .. podwojna seria ;) ... a moj maluch uparl sie w sklepie ... "usiadl" z prawej strony i uciskal mamuske ;)  ... a teraz spi :)
 
Nasz bąbel chyba juz od 4 godzin nie spi tylko się kotłuje w brzuchu i mnie łaskocze. Trochę sie martwie ze nie spi tyle czasu. Moze coś mu dolega ?? :mad:
 
Mala_Mi - ja tez wczoraj przezywalam to samo!!! maluszek od 19 do 24 caly czas fikal i to bardzo mocno. juz sie zaczelam martwic, ale maz mnie do porzadku doprowadzil :) a dzis juz malenstwo czasem kopie, czasem spi. czytalam, ze w do 23 tygodnia dziecko ma bardzo zmienna aktywnosc - nic sie nie martw :D
 
No własnie na poważnie zaczęłam się juz martwić :mad:On cały czas nie śpi. Ciągle go czuje. A jeszcze dzisiaj po południu troche się martwiłam, ze cos ostatnio mniej go czuje. Jejku - z jednej skrajności w drugą.
 
Dokladnie te Nasze skrajnosci ::) ... ja wczoraj sie przez caly dzien martwilam ze nie czuje malucha .. wieczorem tylko jak mnie lekko uciskal z prawej strony ... zobaczymy jak dzisiaj ;) ... eHh .. dobrze ze wizyta we wtorek ;)
 
Posłuchajcie wczoraj na temat ruchów mówiła nam położna. Dopiero po 26 tygodniu mamy się obserwować i liczyć ruchy. Teraz nie jest to możliwe bo ledwo co je wyczuwamy. Powiedziała, że dzień mamy podzielić na 3 części: do 12.00, po 12.00 i wieczór. Najbardziej wymierne jest 10 ruchów do 12.00. Potem jest różnie bo dzidziuś jak każdy z nas ma swoje lepsze i gorsze dni ;) ;) ;)
 
reklama
Mojemu maluszkowi bardzo przypasilo ciacho :) ... stukal przez caly ranek ;) ... pozniej laskotal .... :) .. teraz spi ;)

Najgorsze jest to ze ja do konca nie jestem przekonana nigdy czy aby napewno to juz Nasze malenstwo sie rusza, a nie np. jelita ;) ... i za kazdym razem do meza " Krzys to napewno maluszek, no bo co innego to by moglo byc?? " ... moj maz ma mnie juz chyba dosc ;D ;D ;D ;D
 
Do góry