reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy naszych Maleństw :)

Kochana Ines, dzieki za uspokojenie, bo tez sie zaczelam martwic! Opowiedzialam to mojej mamie, a ona na to, ze jeszcze bede marzyc o tym, zeby spokojnie noc przespac, takie kopy dostane ;D
 
reklama
Ines pisze:
Dziewczyny chyba właśnie poczułam pierwsze muśnięcie mojej dzidzi!!!!!! Aż mi się łezki w oczkach zakręciły! Jestem prawie pewna że to dzidziuś ;D
W pierwszej ciąży poczułam w 15 tygodniu + kilka dni a w kolejnych ciążach podobno może być jeszcze szybciej więc to chyba możliwe żeby to był mój Maluszek!!!!
Będę teraz wyczekiwać na kolejne sygnały od mojego maleńkiego ale największego na świecie szczęścia!

A w którym tygodniu ciązy jestes.....buzki
 
Witajcie Mamuśki.....ja takze nie mogę sie juz doczekac kopniaczkow mojego malenstwa...czasem wydaje mi sie ze cos poczulam...ale sama do konca nie wiem poniewaz to moje pierwsza ciąza i nie wiem czego oczekiwac.....widzialam natomiast na usg jak moj bobas fikal koziolki...hehehh
Jak tylko poczuje ruchy napewno Wam napisze o tym ....tym czasem buziaki dla Was
 
Nie martwcie sie mamuski napewno poczujecie wkoncu mocnego kapniaka od swojego bobasa :laugh: moje malenstwo nie dawno sie poruszlo po raz pierwszy, nawet tatus poczul:) to bylo cos wspanialego :) moja dzidzia tez sie wczesnie poruszyla, ale niektorzy mowia ze dlatego bo jestem chudziutka i dlatego szybciej odczulam to kopniecie niz inne mamuski:) pozdrawiam was i wasze dzidzie :)
 
Nicolee a ktory to tydzien ciazy u Ciebie ??? wstaw sobie suwaczek jak mozesz bedziemy mialy lepsze rozeznanie ;)
 
Witajcie dziewczynki :)
Dziecko Wszechświata w chwili obecnej jak widac na suwaczku jutro ostatni dzień 16 tygodnia ;D A pierwsze leciusieńkie ruchy poczułam równiutko chyba w 14t0d :)
 
witam a ja to albo jestem nieczuła na ruchy mojego maleństwa, albo ono jeszcze za słabo próbuje się ze mną kontaktować :( ehh już nie mogę się doczekać :(
 
reklama
Do góry