reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy naszych Maleństw :)

reklama
jezu moja niunia to chyba pobija rekord swiata od wczoraj. chyba zaczyna jej byc niewygodnie w pozycji poprzecznej i szuka innych rozwiazan. w nocy dwa razy byla juz glowka do dolu, ale nie pasowalo. dzis w dzien to samo - na ukos, w poprzek, do dolu i tak caly czas. normalnie szok!!!
 
Cześć mamuśki. Sama zostanę mamą w najlepszym wypadku 30 pazdziernika - termin porodu. Pierwsze ruchy mojego maleństwa poczułam w 13tygodniu i 3 dniu ciąży. Nastepnego dnia poszłam z mężem na USG i lekaż powiedział, że to bedzie chłopiec. Teraz jestem już w 33tygodniu ciąży. Oskarek każdego dnia serwuje mi kopniaki, ma też od dwóch do trzech razy dziennie czkawke. Nie mogę sie juz Go doczekać. Pozdrwiam przyszłe mamy. :D
 
gufi- moje malenstwo jak zmienialo pozycje to trwalo to 2-3 tygodnie prawie, i przyznam sie ze zdarzalo mi sie plakac z bolu..... teraz glowka jest juz na dole i mala daje popisy wiercenia pupa z parwej na lewa i z powrotem ;D
A czkawki to cudne uczucie, tak jak przed tem odczuwalam je na wysokosci pepka lub tuz pod mostkiem tak teraz na wysokosci kosci lonowej :laugh: A najwiecej jak zjem cosik slodkiego ;)
 
Dziewczyny jak Wy rozpoznajecie co jest główką, a co dupką???Ja się nie mogę w tym połapać :laugh: :laugh: :laugh: Mój wiercik rano do 11-12 śpi ale za to po południu i wieczorem daje popisy, a ostatnio ma napady czkawki. A'propos czkawki jak byłam w szpitalu to podłączyli mnie parę razy na KTG i za jednym razem oprócz tętna i bicia serduszka słyszałam również czkawkę :laugh: :laugh: :laugh:
 
Asiu, glowke jest latwo wyczuc jesli sie polozysz na plasko....wtedy na wysokosci kosci lonowej jesli dotkniesz obiema rekoma po obu jej stronach( lekko nizej jak normalnie sa jajniki) to powinnas wyczuc okragle ksztalty. Ale zwroc rowniez uwage jakie sa ruchy, jak moja mala sie przewraca na druga strone to czuje jedne wielkie wybrzuszenie-i to jest kregoslup, jak sie przeciaga to u dolu wyciaga raczki a u gory nozki a po drugiej stronie odksztalca sie kregoslup i na gorze mala okragla pupka ;D Nie od razu sie pokapowalam w tym, to kwestia kilku a nawet kilkunastu wieczorow wraz z tatuskiem na macaniu i obserwowaniu brzusia.
Zawsze mozesz zapytac lekarza lub polozna przy najblizszej wizycie,napewno Tobie powiedza jak melenstwo jest ulozone. A jak na razie zycze powodzenia przy sprawdzaniu samemu :-*
 
Do góry