reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy naszych Maleństw :)

Ale MoniQa przecież jeszcze masz troszeczkę czasu żeby poczuć bąbelka. Na pewno nie masz się czym martwić. Poza tym mój gin powiedział że trzeba być szczegółnie wyczulonym na te pierwsze ruchy, bo one są bardzo delikatne i łątwo je zbagatelizować, albo pomyśleć ze to coś się dzieje w przewodzie pokarmowym. Tak więc moniczko nic sie nie martw bo na pewno nie ma czym. Ja też już przestałam czuć to co czułam jeszcze kilka dni temu. Lekarz kazał mi się tym wcale nie przejmować więc na razie nie zachowuję spokój.
 
reklama
A moj maluszek niezle juz bryka. Naturalnie wtedy, kiedy ja juz prawie zasypiam... hihihi a tu bum i bum ale superanckie uczucie ;D
 
Gwiazdeczko a czy czułaś najpierw takie bąbelki zanim poczułaś pierwsze kopniaki ?? I jak tak, to po jakim czasie od bąbelków poczulas kopniaka ?? Już się zaczęlam mocno niecierpliwić, że nic poza tym bulgotaniem nie czuję. Zresztą to bulgotanie czułam w sumie może z 4 razy tylko.
Uspokajałam MoniQe zeby sie nie martwiła, a teraz sama zaczynam popadaćw jakąś paranoję  >:D
 
To fakt najpierw byly babelki, czasami nawet i teraz sa...ruchy dziecka nie sa tez regularnie,ale da sie je wyczuc. Moj gin powiedzial, ze to co czuje,to napewno to jak dziecko sie przekreca, zmienia pozycje a takie kopniaki i boksy to przy pierwszym dziecku okolo 18-20 tyg.
Mala_mi nie martw sie!!! wszystko bedzie i jest oki!
 
Kurcze .. piszecie ze bąbelki ... a ja nie wiem czy czulam bąbelki ... czy co ja czulam ;D ... tak w okolicach pępka ... eHh .. chyba jeszcze poczekam sobie na ruchy ... ;)

Katka to by bylo gdybys oba bable poczula pierwszy raz w tym samym dniu :)
 
MoniQa no to poczekamy sobie razem :( no bo co ja też nic jeszcze nie czuję... coś te nasze maluchy biorą nas na przetrzymanie :(
 
Wiem dziewczyny ze mamy jeszcze czas aby je pozadnie poczuc, ponoc jeszcze bedziemy narzekac aby daly nam pospac ::)

Ja tak na boku mysle ze juz poczulamj pierwsze babelki ale ich nie rozpoznalam-bo to tesik mozliwe(tak sie pocieszam).
 
Moj gin mówi, że te pierwsze ruchy czyli te bąbelki czują kobiety które są szczegółnie wyczulone. Ja też pewnie bym tego nie zanotowała, gdybym nie naczytała się w innych wątkach czego mam się spodziewać. Paulinko jestem pewna że teraz jak już wiesz na co masz zwracać uwagę, to bęziesz widziała, że to to, jak to poczujesz.
Ale zagmatwałam ... ale mam nadzieję ze wiesz o co mi chodziło.
 
reklama
Do góry