reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy naszych Maleństw :)

Moniqa - nie stresuj mnie, dobra!!! :laugh: hihi..też przestałam wsłuchiwać sie w maluszka, bo jeszcze jak czytam że październikówki już czują maluszka, to się stresuje. Zobaczysz, samo przyjdzie..i poczujemy w najmniej spodziewanym momencie naszego szkrabka
 
reklama
Kochane a może Wy to już czujecie ale nie wiecie że to jest właśnie to ????

W pierwszej ciąży przez tydzień wydawało mi sie że mam jakieś dziwne wzdęcia a potem okazało się że to mała mnie szturchała...

Nie martwcie sie !!!!
Tolerancja to 16-20 tydzień jeśli do tego czasu nie będziecie nic czuły zaczniemy sie razem martwic, a teraz spokojnie czekajcie :D :D :D :D :D
 
MoniQa,Kaisa-nie jestescie same ja rowniez nic nie czuje.
Dajmy sobie na wstrzymanie, jeszcze sie doczekamy. Ja na razie staram sie duzo glaskac po brzuszku-moze malenstwo mi na to odpowie kopniaczkiem ::)
Agnieszka ma tesik racje, mozliwe ze nie rozpoznajemy jeszcze ruchow malenstw, ale napewno sie niedlugo ich doczekamy.
 
Oj dziewczyny!
Agnieszka18 ma rację! Czekajcie cierpliwie. Ja poczułam ruchy Olka w 18tc a znam dziewzcyny, które czuły dopier w 20tc. A potem to jeszcze będziecie miały dość. Olek krótko przed porodem lubił w okolicach pępka wystawiać jakąś cześć ciała i do tej pory nie wiem jaką. Jak tak na niego patrze to się zastanawiam co to mogło być. A teraz też kopie mnie po brzuchu tylko z tej drugiej strony, szczególnie przy przewijaniu i jeszcze lubi osikać. ;) Wy też się doczekacie.
To już naprawdę niedługo... Spójrzcie na Wasze suwaczki - już wkrótce połowa!
Pozdrawiamy! Ola i Olek! ;D
 
No to ja chyba poczekam sobie do tego 20 tyg. :) ... i moze rzeczywiscie juz czuje ruchy, tyle ze jestem tak nieczula ... :D .. dzieki dziewczeta :-*
 
Spokojnie dziewczyny,jeszcze troszke i bedzieicie czuc.... a potem,bedzieicie dostawac kuksance w zebra...;)

Ja juz moje dziecko poczulam na 100%.Data to 01.05.2006..juz zanotowalam gdzie trzeba :) Lubi mnie kopac przy pepku albo po boczkach :)Tak wiec,Moniqa nie bedzie to tego samego dnia co z Zuzia...
 
Informuję (z radością),że dziś w nocy o godz.2:45 doostałam niezłego KOPNIAKA (a potem był jakby bąk, hihi,duży pęcherz powietrza)I było to na tyle silne..że aż się obudziłam i miałam zamiar wrzasnąć AUAAAAAAAA
 
reklama
Dziweczynki kochane, nie martwcie się nic. Patrzę tak sobie na wasze suwaczki i czytam jak się zamartwiacie, ze jeszcze ruchów nie czujecie... ja swoje maleństwo poczułam pierwszy raz pod koniec 17 tygodnia, a to i tak lekarz powiedział, żw wcześnie. A wy się w 16 zamartwiacie, że jeszcze nic. Wszystko na pewno (!!!) jest w porządku, po prostu dajv=cie swoim dziecinom jescze trochę czasu...
 
Do góry