reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy naszych Maleństw :)

ja juz od 13 tego tg czulam fruwajaca rubeczke
a od 3 ni puka do mnie puk puk
a jak sie smieje o najbardziej lubi bo puka wiecej
radony dzieciak:))
 
reklama
Paulinko ja tez do konca nie jestem przekonana ze to napewno maluch mnie smyrnal ;D .. jak poczuje to jeszcze raz wtedy bede pewna ;) hihi ...

 
No to i ja dumnie informuje ze wczoraj tj. 13 maja 2006 okolo godz. 19:45 poczulam delikatny babelek-smyr. Teraz wiem na bank ze to malenstwo ;)
Yupiiiiii ;D
 
ja tez poczulam..i to bardzo wyraznie... lezalam sobie w lozku..i zaczelam krzyczec :) Takie milutkie..przejechanie..kurcze..nie wiem jak to okreslic..wiecie o co chodzi :)
 
Słuchaj cie , wczoraj zjadłam na obiad pizzę i potem jak leżałam to w okolicach pępka mi zabulgotało, pare razy - czy to znaczy, że maluchowi pizza smakowała i mi to sygnalizował czy to moja wyobraźnia działa??? ::) ::) ::)
 
Fajnie że zaczęłyscie już czuć ruch dzidziolków! Rudykotku to pewnie dzidziuś! ;D
A moje Maleństwo to już nieźle bryka :) Tylko jest inaczej niż przy pierwszym dzidziusiu. Z synkiem to było tak, że jak kłądałam rękę na brzuszku to zaczynał fikać i kopać a ten dzidziulek uspokaja się kiedy kładę ręke i przestaje... :) Hm jak widać każde Maleństwo jest inne! ::) :laugh:
 
Paulinko nareszcie .. gartuluje :)

Rudykot ja mysle ze to jak najbradziej dzidzia :)

A jak jak poczulam wtedy to dziwne smyr, tak teraz wydaje mi sie ze juz nie czulam wiecej razy :( .... a moze to wtedy wcale dzidzia nie bylo, tylko mnie sie wydawalo ::)
 
Monisia nie martw sie, kazda z nas jeszcze bedzie stekac na te ruchy-jeszcze troszke ;)
tak w ogule to ja zauwazylam ze wiem kiedy malenstwo sie przesowa na inna strone, bo strasznie twardawo sie robi, i jak przestanie sie ruszac to mi miekknie na nowo brzusio. Dzis przy obiedzie to istna wedrowka w brzusiu byla ;)
 
reklama
Paulinko wiem wiem... ale ja myslalam sobie tak po cichu ze jak juz raz "wydawalo" mi sie ze poczulam , to juz bede codziennie czuc ;)  :-[.. eHh .. no to czekam dalej :) .. ale fakt nie sadzilam ze to moze byc dzidzia .. tez mam czasami taki napiety brzunio, po czym znowu robi sie miekki :)
 
Do góry