reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Ruchy Naszych Maluszków Mamy Lipec 2014

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ja tak idę spać, t.j. mamy z mężęm tak mało czasu dla siebie, że zawsze wieczorem jak się kładziemy to gadamy i gadamy że zbliża się 1:30 i nie patrząc na zegarek mogę stwierdzić która godzina bo mały szaleje.
ale czasem ciężko zasnąć kiedy on tak kopie w każdą stronę, wtedy zmieniam pozycję z bólem serca bo każdy kopniak mnie cieszy ale trzeba w końcu zasnąć...
 
wreszcie udało mi się ją przyłapać jak Mała wariuje w brzuchu bo zazwyczaj było to o 4 nad ranem a w dzień ale jak wzięłam telefon do ręki to wszytsko cichło :baffled:
zazwyczaj zaczyna tak robić o 1 i o 4 w nocy, wtedy to nie ma mowy o spaniu :-)

ps. sorry za jakość ale taka jakość jaki telefon :sorry2:


[video=youtube;vn5Dhcr9XwI]https://www.youtube.com/watch?v=vn5Dhcr9XwI&feature=youtu.be[/video]
 
Kopacz i jak, mały się rozruszał?

Moja wczoraj miała taki dzień, że praktycznie nic się nie ruszała. A dzisiaj znowu wali pięściami i nogami. Znalazła sobie takie miejsce trochę nad pępkiem po lewej stronie gdzie wyciska mi czymś skórę niesamowicie. I wtedy czuję wyraźnie taki twardy fragment, jakaś kość, sama nie wiem :confused:

Teraz często czuję ją na górze brzucha, mam nadzieję, że to symptom jej obracania się główką do dołu. Chociaż czasami zdarza się, że czuję ją po bokach. Ciekawa jestem co wyjdzie na najbliższym USG 10 maja. Znowu fajne zdjątka jej zrobi pani doktor :-)
 
Kopacz i jak, mały się rozruszał?

Moja wczoraj miała taki dzień, że praktycznie nic się nie ruszała. A dzisiaj znowu wali pięściami i nogami. Znalazła sobie takie miejsce trochę nad pępkiem po lewej stronie gdzie wyciska mi czymś skórę niesamowicie. I wtedy czuję wyraźnie taki twardy fragment, jakaś kość, sama nie wiem :confused:

Teraz często czuję ją na górze brzucha, mam nadzieję, że to symptom jej obracania się główką do dołu. Chociaż czasami zdarza się, że czuję ją po bokach. Ciekawa jestem co wyjdzie na najbliższym USG 10 maja. Znowu fajne zdjątka jej zrobi pani doktor :-)

a dziekuje za pamiec :*
dzis Franko dawal o sobie czesto znac :) mam podobnie jak ty, czesto czuje go na wzgorku lonowym :) i na wysokosci pepka, i czesto widze jak jest bardziej z lewej czasem z prawej bo wtedy mam tam twardy brzucho :D no i czesto go czuje po bokach tez, prawie ze na plecach :D
 
ja się ostatnio zdziwiłam, bo w sumie cały czas mam wrażenie, że mała kopie w te same miejsca co zawsze a tu pan dr mówi, że już jest główką w dół. normalnie SZOK!! Tym bardziej, że ona na każdym USG była w tej samej pozycji, więc się wręcz obawiałam, czy już tak nie zostanie a tu taka niespodzianka :)
 
reklama
Moje dziecko to ewenement, czuję ruchy nisko pod brzuchem, byłam przekonana,że jest ułożona głową do góry a tam ma nogi a na ostatniej wizycie okazało się,że na dole ma głowę a na niej zarzucone nogi, jest totalnie zgięta w pół:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry