reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Ruchy Naszych Maluszków Mamy Lipec 2014

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Widać tak, zobaczymy jutro czy coś się zmieniło ale chyba nie bo czuję ją tak samo ciągle. Chciałam zdjęcie jej buzi żeby mi w 3d gin wydrukował bo od 19 tygodnia nie widziałam twarzy a teraz wygląda już podobnie jak będzie po narodzinach a tu takie odkrycie-gin mówi,że nogi na dole a ja,że tak właśnie czuję a on wtedy,że głowa też:-)
 
Ale jazda :) ciekawa jestem jak ta moja się ulokowała, bo ostatnio cały czas mi coś twardego wbija w bok. Dzisiaj w nocy wymeczyla mnie okropnie, od 4 nie śpię. Zazwyczaj nie przeszkadzają.mi jej rychy ale dzisiaj kopala wyjątkowo długo i mocno, gdzie się tylko dało. Nie pomagały zmiany pozycji.

Niedawno koleżanka która jest dwa miesiące za mną zaczęła czuć ruchy synka ach kiedy to było jak nas malenstwa przyjemnie smerały od środka :)
 
Karola cudowne! i dobrze, że to zamieściłaś bo juz myslałam że ze mną cos nie tak. Mój syn dokładnie tak samo szaleje. Dzisiaj siedziałam w poczekalni w poradni i słyszałam jak ludzie komentowali bo cały brzuch mi sie ruszał :-D
 
Karola - podobnie jak Arabelka, już myślałam, że z moją jest coś nie tak że się tak miota ale widzę, że to jednak norma :tak: moja tak cały dzień czasem potrafi tańcować albo co gorsza noc.

A mogę intymne pytanie zadać i jeżeli nie, to zignoruj :zawstydzona/y: Co to za dziurka nad pępkiem?
 
reklama
Karola, Wow...
Albo moje dziecko jest nadwyraz spokojne, albo takie rzeczy dzieja sie przy lezeniu na plecach.
Nie moge lezec na plecach, bo robi mi sie slabo i nie moge sie podniesc... Usg jest juz dla mnie meczace :/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry