reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Pierwsze Ruchy Naszych Maluszków Mamy Lipec 2014

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

s.michalina

Fanka BB :)
Miasto
okolice Katowic
Rozwiązania
0
Karola - aż mnie ciarki przeszły brrrrrr :baffled: Dla mnie szczytem odwagi było przebicie uszu tradycyjnie, męstwem wykazuję się też przy każdym oddawaniu krwi w laboratorium. Dla mnie szczyt odwagi :-D

1986 - najlepszy rocznik :-D

reklama

magda821221

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Karola:
Ale ostatnio spotykam ludzi he he
Ty mi piszesz o takiej samej dacie urodzenia tylko z różnica lat :-) a inna dziewczyna z tego forum, ze tez ma na imię Magda, tez ma termin na 13.10.14 i tez będzie miec syna he he niesamowite :-) pozdrawiam ;-)

karola1986-21

Dream it. Wish it. Do it.
Miasto
łódzkie
Rozwiązania
0
Karola - 1986 - najlepszy rocznik :-D
no ba! Czarnobyl rulezzzz :rofl2:

Karola:
Ale ostatnio spotykam ludzi he he
Ty mi piszesz o takiej samej dacie urodzenia tylko z różnica lat :-) a inna dziewczyna z tego forum, ze tez ma na imię Magda, tez ma termin na 13.10.14 i tez będzie miec syna he he niesamowite :-) pozdrawiam ;-)
magda bo to tak jest, prędzej czy później trafi swój na swego!

elifit

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
świętokrzyskie
Rozwiązania
0
Ej dziewczyny zapomniałam. My tu wszystkie myślimy kiedy urodzimy a przecież jest taka niepisana zasada żeby zapisać sobie kiedy poczułyśmy pierwsze ruchy dziecka. To może pomóc ustalić przybliżony termin porodu ;)

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Tiaaa..Elifit to ja powinnam już urodzić bo poczułam w 14tc;-) W sumie może gdyby nie pessar już bym urodziła;-)

86 rządzi!:-D

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Karola swoją drogą to ja jestem z 22.12:-D Także jesteś o dzień ode mnie starsza;-)

Elifit, ja w to nie wierzę, to jak wróżenie z fusów;-)

reklama

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Eee to ja co innego znam... Do tygodnia w którym poczujesz ruchy dodajesz 20 tygodni = tydzień, w którym urodzisz. I o tym mówiłam, że wg tego już powinnam urodzić

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry