reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Ruchy Naszych Maluszków Mamy Lipec 2014

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jeszcze wczoraj czytałam, że część z Was już czuje ruchy i rozmarzyłam się, kiedy i u nas się zacznie, a tu dzisiaj Astronauta niespodziankę zrobił i 15 minut szalał :szok::-D:-D To takie fantastyczne uczucie, strasznie za nim tęskniłam!! Dopiero delikatne popukiwanie, ale TO JUŻ TO :szok: :cool2::rofl2:
 
reklama
kurka a ja jeszcze nic nie czuję, tzn czuję ale to raczej jelita a nie Bąbelek :sorry:

chociaż w sumie wg Inteligentny kalendarz ciąży - ****************** pierwsze ruchy mogę zacząć czuć dopiero za 4-5 dni więc jeszcze uzbrajam się w cierpliwość :tak: jeśli któraś z Was ma ochotę korzystać z tej stronki to podajcie mi na priv maila to wyślę Wam zaproszenie i będziecie miały abonament Premium i dużo fajnych opcji.

doświadzczone mamy, macie jakieś sposoby jak odróżnić ruchy Maluszka od ruchów jelit? czy to będzie zupełnie coś innego i nie da się tego pomylić?
 
Ostatnia edycja:
gratuluje pierwszych kopniakow!!!!

ja tez od wczoraj czuje ale dop dzis przekonalam sie ze to to:-D:-D:-D:-D

karola nie pomylisz to inne uczucie :) bedzie przybieralo na sile i bedzie coraz czesciej takze jak np dzis kopnie to na nast dzien 2-3 razy i juz bedziesz wiedziala ze to maluszek puka...ja bynajmniej tak zawsze mialam..
 
Ostatnia edycja:
ja tez juz czuję :) w pierwszej ciąży po 16tyg czułam a teraz juz :-)
karola, fajny ten bbf?
 
Ostatnia edycja:
karola, fajny ten bbf?

no nie mam porównania bo nigdy nie korzystałam z tego typu programu ale ja jestem bardzo zadowolona, wkleję Ci opis tego programiku.

Czym jest BellyBestFriend?
BellyBestFriend jest to portal dla kobiet w ciąży. BellyBestFriend został stworzony jako kontynuacja największego serwisu w Polsce dla kobiet starających się o dziecko – OvuFriend.
BellyBestFriend jest sprytnym, spersonalizowanym kalendarzem Twojej ciąży, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w czasie ciąży. Każdego dnia będziesz mogła śledzić swoje objawy, aktywność, nastrój czy przyjmowane leki w przejrzystym dzienniku ciąży. Będziesz mogła bacznie obserwować rozwój płodowy swojego dziecka na siatce centylowej oraz dbać o jego bezpieczeństwo regularnie licząc ruchy płodu. Pomożemy Ci kontrolować na wykresie przyrost Twojej wagi wg norm obliczonych specjalnie dla Ciebie. Ponadto otrzymasz przypomnienia o wszystkich ważnych datach w Twojej ciąży oraz planowanych wizytach lekarskich.
Codziennie czekać będzie na Ciebie unikalna porada dnia, a co tydzień informacje co w danym tygodniu dzieje się z Tobą i Twoim dzieckiem. A jeśli coś Cię zaniepokoi będziesz mogła porównać przebieg swojej ciąży z przebiegiem ciąż tysięcy innych kobiet oczekujących dziecka oraz porozmawiać z wieloma innymi mamami w podobnej sytuacji.

Czy BellyBestFriend jest płatne?
Z BellyBestFriend możesz korzystać zupełnie za darmo lub wykupić abonament Premium, który umożliwi Ci dostęp do większej ilości narzędzi do śledzenia przebiegu ciąży oraz rozwoju Twojego dziecka.
Płatność za abonament Premium umożliwia nam utrzymanie wysokiej jakości serwisu, ciągłe dostosowywanie go do potrzeb użytkowniczek oraz wprowadzanie nowych, ekscytujących funkcjonalności!


gdybyś chciała sprawdzić co to jest i czy Ci odpowiada to daj znać na priv, wyślę Ci zaproszenie to będziesz miała miesiąc abonamentu Premium za darmo :tak:
 
Gratuluję Waszych kopniaczków itp.
Ja muszę jeszcze chyba poczekać.
Trzy dni temu myślałam, ze cxuję takie motylki w brzuchu, ale to chyba jelita.
No a od paru dni odczowam kłucia, nie są one długie bo z pare minut, ale cos mnie tam w środku kuje.
Narazie z niecierpliwością czekam na te kopniaczki. :) ale ze jestem pierworodką to sama nie wiem kiedy to nastąpi. :)
 
poczułam, poczułam ołjea :-D wczoraj na filmie "czekolada" ( chyba właśnie ta czekolada podziałała hihi) i dziś rano to samo :-) ale się cieszę :-) oj dziewczyny chyba wielkimi krokami i do was zbliżają się "motylki" :tak::-D
 
reklama
Oj ja też wam strasznie zazdroszczę tego uczucia. Zarejestrowałam się w tym kalendarzu co karola1986 (jesteśmy z tego samego rocznika:)) i pokazuje, że od 16tyg mogę poczuć ruchy, więc czekam z niecierpliwością;) Zawsze to jakiś sygnał od dzieciaczka, że ma się dobrze i w ogóle tam jest;) Ja za m-c idę w końcu na L4, także będę zaglądać częściej, może będę miała się już czym pochwalić:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry