reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Ruchy Naszych Maluszków Mamy Lipec 2014

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczynki mam do Was takie pytanie chyba troszkę "głupiutkie" :/ czuję już dzidzię, jestem pewna na 10000000% że to maleństwo, jednak u mnie przypomina to takie pływanie pod skórą, jakbym rybkę hodowała :-) zastanawia mnie tylko jedna rzecz, poniważ dzidziuś jest bardzo nisko to tam też czuję moją rybeczkę (Boże co za cudne uczucie!) ale czy jak siedzę to macica podchodzi wyżej i możliwe że czuję dzidziolka troszkę powyżej pępka?
 
reklama
martuśka mysle ze to moze byc naturalne ze w pewnych pozycjach nasze narzady lekko sie przesuwaja ;-)
swoja droga ja chyba tez od kilku dni odczuwam takie wlasnie plywanie, kocham tooooooooo
 
Cudne, cudne, cudne. Codziennie rano czekam aż maluszek się obudzi :-) a jak już zacznie pływać to micha się sama cieszy :-) a tak swoją drogą to o jakiej porze najbardziej maluszki u Was buszują? U mnie zdecydowanie rano, tak 20-30 po wstaniu, w ciągu dnia mniej, dużo mniej i wieczorem znowu fikołki :-)
 
Dziewczyny gratuluję. Mój syn wczoraj się dowiedział że zostanie bratem i od wczoraj pilnuje brzuszka. Dzisiaj u pediatry też usłyszał co ma robić i jest tak przejęty że co chwilę kładzie ucho na brzuszku i mówi: mamo teraz mi puszczał bańki, o a teraz do mnie bekał itd.. a ja się śmieję. Tak pragnie rodzeństwa że już kocha dzidzię w brzuszku :D
 
Dziewczyny gratuluję. Mój syn wczoraj się dowiedział że zostanie bratem i od wczoraj pilnuje brzuszka. Dzisiaj u pediatry też usłyszał co ma robić i jest tak przejęty że co chwilę kładzie ucho na brzuszku i mówi: mamo teraz mi puszczał bańki, o a teraz do mnie bekał itd.. a ja się śmieję. Tak pragnie rodzeństwa że już kocha dzidzię w brzuszku :D

Hehehe ale synuś ma dobry słuch ;-) super, że tak się cieszy! W końcu jako starszy brat będzie dawał przykład :-)
 
Moj maluszek malo aktywny co troszke mnie martwi..wiem na 100%ze to co odczuwam to menstwo ktore sie obraca ale to tak 2razy dziennieni tyle ..czekam na wizyte jutro zeby serduszko uslyszec I sie uspokoic

Gratuluje mamusie tego wspanialego uczucia!:)
 
Martuśka :D
Mój syn bardzo pragnął mieć rodzeństwo, na tyle że wczoraj po mimo iż racjonalnie powinieni siedzieć w domu ze względu na gorączkę, wziął tabletkę, poczuł się lepiej i powiedział że jedzie zobaczyć rodzeństwo a ja nie byłam w stanie mu tego odmówić. Plus jest taki, że zanim dojechałam do Wrocławia do lekarza to mój syn się wyspał i gorączka mu ustąpiła.
 
Jak ja Wam zazdroszczę że czujecie ruchy:-) Ja nie mogę się doczekać!!
Gosia i Bartek reakcja Twojego Synka mnie wzruszyła!! Mój jeszcze nie wie o co chodzi:-(
Minisia maluszek jest pewnie bardziej aktywny tylko tego jeszcze nie czujesz!!
 
reklama
Minisiu przecież to normalne, regularne ruchy zaczną się dopiero po 30 tygodniu.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry