reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Ruchy Naszych Maluszków Mamy Lipec 2014

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
minisiu, teraz czuć tylko przelewania, motyle, smyrania, jak zwał tak zwał, dopiero później będziesz czuć kopniaki. moja Ola była spokojna w brzuchu, nie kopała mocno, nie wierciła się i takim spokojnym dzieckiem jest teraz. więc ja się będę cieszyła, jak nie będę czuła często mocnych ruchów, bo będzie nadzieja na drugiego spokojnego bobaska :)
 
reklama
Dziekuje kochane ja glupia 4raz w ciazy a nadal nie pamietam jak bylo hehe
Dzis slyszalam serduszko I maluszek sie ruszal :) a dotego dostalam kopniaczka :)
 
Mi wczoraj wieczorem coś tak dwa razy puknęło w brzuchu ale myślę to niemożliwe, że za wcześnie ale dzisiaj się rano obudziłam i też mi tak trzy razy puknęło poniżej pępka czułam jak przyłożyłam rękę ale takie dziwne to było na pewno nie jelita ale na dzidzia jeszcze nie za wcześnie nie napalam się jeszcze, że to już? Juz ma crl 11,6 i waży 150 gram.
 
Moje male bylo pare dni cicho, pewnie z powodu mojego stresu :/
Dzis stres nieco zelzal, dzisia j nareszcie harcuje :-) boskie uczucie
 
reklama
bardzo wam gratuluje!!! i ciesze sie ze na tym watku jest nas coraz wiecej! moj Karol mimo ze mało jeszcze kuma, chodzi po domu podciaga koszulke i oglada sie w lusterku pokazuje na swoj brzuszek i mowi ze tam jest dzidzia mała, mi podciaga koszulke wklada paluszek do pepka i nawoluje "dzidzia, dzidzia heeeej" z reszta dla niego teraz kazdy ma dzidzusia w brzuszku, nawet mojego meza calowal w brzuch :baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry