reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Ruchy Naszych Maluszków Mamy Lipec 2014

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ale po co taki wątek?
Kochana po to abysmy mogły sie wymieniac spostrzezeniami i nie zasmiecac głównego wątku. Piszesz ze do ruchów jeszcze daleko, oj kochana bliżej niz Ci sie wydaje a widze ze i niektóre dziewczyny juz zaczynaja czuc i dzis ze 100 % pewnoscia moge to potwierdzic bo jelita to napewno nie były. Buzka:-)
 
reklama
ja mialam już :)
pierwszy raz jako kobita mnie na usg wymordowala. robila mi usg przez brzuch i tak naciskala ze masakra jak bolalo.
i jak wracalismy autem i mialam zapięty pas to pod pasem mialam puk puk puk :)
od tego czasu raz w lozku jak juz lezalam i kremowalam brzuchol to mialam gilgotania co nacisnelam to mnie gilało w innym miejscu :)
a tak poza tymi dwoma przypadkami to cisza :)
 
Kochana po to abysmy mogły sie wymieniac spostrzezeniami i nie zasmiecac głównego wątku. Piszesz ze do ruchów jeszcze daleko, oj kochana bliżej niz Ci sie wydaje a widze ze i niektóre dziewczyny juz zaczynaja czuc i dzis ze 100 % pewnoscia moge to potwierdzic bo jelita to napewno nie były. Buzka:-)

Czytaj ze zrozumieniem Laleczko, do LICZENIA ruchów
 
Jagódka czepiasz się :p nie popadajmy w paranoję ;-) Nikomu chyba ten wątek bardzo nie przeszkadza. Ja chętnie poczytam :-)
 
ja wczoraj tez lezalam to cos tam bulgotalo ale na 99% to jelita bo wypilam kompocik bez snem i po nim buzowalo
ale przyjemnie myslec ze niebawem to sie zacznie
 
chyba duzo zalezy gdzie jest łozysko umiejscowione nie? jak na przedniej scianie macicy to ruchy moga byc slabiej odczuwalne. ja w pierwszej ciazy poczulam ruchy okolo 22 tc niesamowite uczucie az krzyknelam bo myslalam ze na zawal zejde, takiego kopniaka dostalam, wczesniej nie czulam zadnych "rybek" czy "bulgotek" jak to dziewczyny napisaly, albo tez i nie inerpretowalam tego tak.... wiec ruchy poczulam w 22tc mimo ze moje lozysko bylo na tylnej scianie teraz na razie nie odczuwam jeszcze nic, ale szczerze juz sie doczekac nie moge, uwielbialam to!!!! mam z milion filmikow z tego okresu;-) malo tego pozniej po porodzie nawet kilka miesiecy tez mialyscie takie uczucie ze ciagle czujecie ruchy malucha!!!!?????
 
reklama
A no pewnie że daleko ;) Ja pisałam tak ogółem co potem będziemy pisać. Zaraz zobaczysz jak będziesz aktywna tu na wątku jak ci zacznie pukać ;-)

O mnie właśnie pukło :)

Przynajmniej raz dziennie, szczególnie po kolacji czuję Dzidzię od kilku dni. Bo to na 100% nie jelita, już się upewniłam.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry