reklama

pierwsze ruchy:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2012' rozpoczęty przez natalia26, 6 Wrzesień 2011.

1. natalia26

natalia26 Fanka BB :)

Dziewczyny albo sie zfilmowalam albo poczulam przed chwila ja moje malenstwo sie rusza jak by mi rybki plywaly w brzuszku a wy czujecie juz jakies ruchy?

2. kitek81

kitek81 Fanka BB :)

ja już od tygodnia czuję na pewno, a i wcześniej czasem miałam wrażenie, że coś mnie tam łaskocze:-)

3. reklama
  4. pluszacze

pluszacze Fanka BB :)

Ja tez dzis rano czulam jak dzidzia sie troszke rusza aleee to jeszcze nie kopniaczki :):):)

5. kasiate

kasiate Zaciekawiona BB

Ja niestety tylko mam wrażenie, że coś czuje jednak nie jestem do konca przekonana czy to maleństwo czy bąbelki jakies.
    W poprzedniej ciązy poczułam dziecko dopiero około 21 tyg, wiec myslę, że i tym razem bedzie podobnie.
    Choć oczywiście już teraz chciałabym poczuc kopniaczki :))

6. ja już czuje od prawie dwoch tygodni, mały ostatnio tak kopie, że czuje sie w srodku poobijana... nawet zaczełam się smiac, że dziecko mnie bije ;)

ale tak serio to nie wiem co bedzie pozniej jak dziecko nabierze jeszcze większej sily, jakas wrazliwa jestem na te kopniaczki i w dodatku czasem malenstwo schodzi mi jakby na sam doł i wygina tak ciałko,że czasem aż coś mnie boli... od tego rozciągania skóry

7. Paluszek_

Paluszek_ Fanka BB :)

No ja własnie przekonana do końca nie jestem czy to już jakieś ruchy, czy tylko wszystko mi się tam rozciąga...bąbelków nie czuję, smyrania tez nie...bardziej to przypomina pukanie z takim rozciąganiem i jakby kłóciem - wszystko tam mi się przesuwa....czekam na jakies konkretne kopniaki:)

8. daissy_

daissy_ Fanka BB :)

ja czuję ruchy od 15tc, w poprzedniej ciąży czułam od 17tc ale mówią, że w drugiej ciąży czuje się wcześniej- u mnie się sprawdziło :)

9. *Vanilia*

*Vanilia* Fanka BB :)

ja na początku nie wiedziałam czy to dzieć mnie smyra:-D takie łaskotanie od środka, ale od kilku dni ruchy są wyraźniejsze a wczoraj nawet zauważyłam jak brzuch się poruszył więc jestem pewna że to on:-)

10. reklama
  11. trina79

trina79 Mamusia Lili i Maciusia

Ja też czuję od tygodnia czy dwóch. Najczęściej to takie napięcie, jakby stawianie się brzucha z jednej strony. Dzieciate mamusie wiedzą o co chodzi z tym stawianiem. A czasami mnie smyrnie nogą czy ręką od środka. To przynajmniej działa uspokajająco i nie trzeba wydawać na usg, żeby się nie martwić czy dzieciaczek żyje. Teraz właśnie, jakby wiedziało że o nim piszę puka mnie z prawej strony na dole :cool2:

12. Milcia85

Milcia85 Fanka BB :)

Ja niestety jeszcze nic nie czuje. :-(

Poleć forum