reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

reklama
pierwsze ruchy takie prawdziwe w 1 ciąży zaczęłam odczuwać od 20tc i każdego dnia stawały się coraz bardziej wyraźne (a tzw motylki ok 16tc) teraz w drugiej ciąży odczuwam motylki już od 13tc ale od kilku dni coraz intesywniej, a w środę czułam jak się maleństwo wypinało na tyle mocno, że aż poczułam takie napięcie brzucha
 
Hmm w pierwszej ciazy po 20tc.
Teraz w 16 babelki...ruchami nazwac tego nie moge ale czuje Mo :)
 
A ja poczułam dziś pierwsze małe kopniaczki:D już rano coś czułam, ale myślalam, że to jelita:eek:, ale teraz jak lezałam połozylam reke na brzuchu i mój mały lokator zapukał do mamusi 2 razy:-D:-D:-D:-D:-D ale cudowne uczucie, chce jeszcze:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ja w pierwszej ciąży poczułam ruchy w 18 tc. a teraz jestem w 16 tc i nadal nic a niby w drugiej ciazy szybciej sie czuje ruchy! a tak by chciała poczuc ze tam jest..:happy:
 
Ja poczułam wczoraj (16 tc). byłam na studiach podyplomowych i nagle poczułam bąbelki - tak jakby rybka je wypuszczała:) Oniemiałam i do końca zajęć nie mogłam się skoncentrować :)
 
Ja poczułam w pierwszej ciąży ok 15 tyg a w tej jeszcze nie czuje buu a tak bym chciała :-(
 
w pierwszej ciąży poczyłam oik 18 tc bąbelki, prawdziwe ruchy po 20 tc a kopniaki- wyczuwalne przez brzuch około 27 tc... teraz nic nie czuje no ale to jeszcze zdecydowanie za wczesnie
 
reklama
Do góry