reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

reklama
Moj mała Ada od kilku dni szaleje! :-D już w sumie przez cały dzień :-) nawet mój mąż ostatnio poczuł i dumny się wszyystkim chwalił wczoraj ;-)
 
U mnie Jaś wczoraj przechodził samego siebie! nie dość, że ruchy czułam przez cały dzień co jakiś czas, to jeszcze kilkakrotnie mi przyciskał chyba pupkę do brzucha, bo miałam nagle takie twarde wybrzuszenie, baaaardzo wyczuwalne ręką! Super!
 
Dzisiaj chyba obudzilam dzidzie rano, spalam na boku i jak sie obudzilam to przekrecilam si na plecy, wyczulam ze brzuch z jednej strony jest taki duzy i czekalam czy sie poruszy, zaczelo sie cos tam przesuwac a potem mnie kopnelo od srodka, i chyba dalej sobie poszedl spac :)
 
no, teraz ta cała ciąża się robi coraz bardziej 'namacalna' - bandziochy rosną jak na drożdżach, lokatorzy świrują, skaczą, kopią - ja przynajmniej zaczynam wreszcie wierzyć w to, że tam w środku rzeczywiście ktoś jest ;)
 
No a moje Bejbi ostatnio zrobiło sobie trampolinę i poduszkę z mojego pęcherza :baffled: Przedziwne uczucie początkowo jak zaliczałam kopniaczki w pęcherz, a później co 10 minut w wc na 3 krople :baffled: Aaaaaale... i tak to KOCHAM! :))))
 
reklama
Do góry