reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

reklama
Katiusza mój synek to rusza się jak mu się podoba:tak:.Jak ostatnio spanikowałam,że za mało,to wylądowałam w szpitalu.A tam na koniec usłyszałam,że po prostu mały odwrócił się dupką do góry i to dlatego.Pewnie jeszcze dochodzi sprawa łożyska bo ja mam akurat z przodu...No i zauważyłam,że od dwóch tyg to mały już nie kopie,jak wcześniej,tylko raczej się wierci i kręci
 
Katiusza jesli duzo sie ruszam i nie odpoczywam lezac na lozku to rzadko czuje mojego Babelka ;-)
jesli Twoje malenstwo slabo sie rusza zjedz cos slodkiego np czekolade czy snikersa, a za chwilke zobaczysz ze malenstwo zacznie figielki brzuszkowe :-D
 
juz jestem spokojna mala znowu wariuje takze jest ok :) ja co prawda jak jestem caly dzien w ruchu to nie czuje az tak chyba ze mi przylozy porzadnie a to sie czesto zdarza ;)
 
Do góry