reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

reklama
Iza, ja się tym jaram jak szalona:-D Nie spodziewałam się, że aż tyle radości mi to sprawi (Marta, moja starsza siostra, nie przepadała za kopaniem dziecka- mówi, że ją bolało i nie było przyjemne w jej odczuciu). A ja jak tylko jakieś smyranko poczuję, to nie umiem nie zacząć się śmiać:-)
 
Ja wlasnie czytalam, ze dzieci w brzuszku sa najbardziej ruchliwe wieczorem, noca, kiedy kladziemy sie spac i dzis tak mialam, ze obudzilam sie w srodku nocy i poczulam jak ktos do mnie puka dwa razy:-D
 
Agata, cos mi sie wydaje, ze dziecko chcialoby sie dowiedziec kto jest po drugiej stronie:-D, dlatego tak puka:-D
 
Dziewczyny gratuluje ruchów,ja pamietam jak poczułam pierwsze ruchy to cały czas leżałam z ręką na brzuchu i czekałam aż będzie mała kopać,no ale pod koniec ciąży jak dzidzia mało ma miejsca to już się robi nie przyjemne,mnie mała strasznie po żebrach kopała i naprawdę bolało,albo jak przybierała jakieś dziwne pozycje to też nie było przyjemnie,ale to już na końcówce :tak:
 
gratuluję i ciesze sie waszym szczęściem!
Ruchy dzidzi są chyba najpiękniejszym odczuciem ciązy w moim mniemaniu :p
I w ogóle to ja zaczynam odczuwać delikatne motyle. Ale do kopania to jeszcze jeszcze:)
 
A ja wczoraj wieczorem leżałam i czekałam i czekałam i nic :-( nawet trochę podusiłam brzuch ale nic nie poczułam:sorry2: widzę tylko, że brzuch jest lekko uwypuklony po jednej stronie.
 
reklama
agata, ja mysle ze twoja siostra pamieta raczej juz koncowke ciazy, kiedy dzidz kopie po zebrach- mysle ze kolejne 3m moga byc przyjemne, a potem znow zacznie sie pod gorke hehe
znajoma kumpeli , jak ja maluch kopnal to stracila rownowage, potknela sie i luk brwiowy rozciela lol

shisha no wieczorami daje czadu :) ja juz sie w poduszke zaopatrzylam, ta miedzy nogi i o dziwo zasnelam szybko (o 2 w nocy, a nie o 4 jak zazwyczaj hehe) i sie obudzilam wyspana o 10.30 ( pierwszy raz od 2tyg lol)

w sumie teraz jak tak leze i smyram reka po brzuchu, to juz Tadzio sie kilka razy poruszyl - moj maluch caly czas po lewej stronie urzeduje, u was tez tak jest ??

fibi nic nie czujesz? brzuch nie zmienia ksztaltu? gdzie masz lozysko? ja w sumie moge to porownac do malego balonika wypelnionego woda, ktory sie obraca tuz przy biodrze lewym :) ale nie martw sie, bo napewno lada dzien cos poczujesz!
 
Ostatnia edycja:
Do góry