reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Pierwsze ruchy

Roza1111

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny kiedy poczulyscie pierwsz eruchy dziecka ? W ktorym tygodniu szczegolnie chodzi mi o 2 ciaze :)

reklama

GoJ

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
10
W pierwszej przed 20. W drugiej jakoś wcześnie może 16 a w trzeciej w 18 bodaj.

Jadwiga orłowska

Miasto
Paris
Rozwiązania
3
W drugiej ok 14, ale dziecko miało byc duże wiec pewnie dlatego tak szybko. W trzeciej dużo po 20 tyg, dziecko malutkie

MaryH

Rozwiązania
23
W pierwszej w 20tyg w drugiej w 17 tyg (już wiedziałam czego "wypatrywac" ;))

Izabela Osika

Zaciekawiona BB
Miasto
Bielsko-Biała
Rozwiązania
0
Ja czuję jakieś półtorej tygodnia "przelewanie i rozciąganie", jakby się przeciągał ;) Aktualnie 16 t.c. Ale u mnie to trzecia ciąża, więc wiem czego się spodziewać i na co zwracać uwagę ;) Poza tym moje dziecko upodobało sobie prawą stronę brzucha i tam się często wypycha :)

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry