reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze samodzielne wakacje córki

wysyłać czy nie wysyłać? oto jest pytanie

  • fajny obóz, wysyłaj

    Głosów: 2 100,0%
  • lepiej nie, poczekaj

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    2
Dołączył(a)
1 Grudzień 2014
Postów
6
Miasto
zielona góra
Hej Kochane! Jest sprawa! Potrzebuję opinii bardziej doświadczonych mam:) W tym roku córka kończy 12 lat - myślę, że najwyższa pora wysłać ją na pierwsze samodzielne wakacje. No nie do końca samodzielne, ale na zorganizowany obóz, bez mamy i taty. Szukałam czegoś ciekawego i trafiłam na Zaczarowane Wakacje z Majką Jeżowską. To taki 10 dniowy obóz w górach ( Poronin), z zajęciami artystycznymi, językiem obcym, zwiedzaniem, sportem, i kuchnią na poziomie. No i do tego zajęcia z gwiazdą moich młodzieńczych lat - Majką Jeżowską. No i tu prośba do Was - ja bym jechała w ciemno, ale mogę nie być obiektywna :) Puściłybyście dzieciaczka na taki obóz? 10 dni za dwa i pół kafla, ale wszystko wliczone w cenę. Chętnie poznam Wasze opinie - a może którejś z Was dziecko było na takim obozie? Albo miało styczność z tą akademią MJ?
 
reklama
Moja bym puscila bo jest odpowiedzialna,ale musialabym miec pewnosc co to za oboz, jacy ludzie itd.. a druga sprawa czy ona chce na taki oboz ;) bo moja np nie chce ;)
 
Tak jak piszesz Majka Jeżowska to gwiazda naszych lat młodzieńczych więc pierwsze i najważniejsze pytanie to czy Twoja córka w ogóle chce jechać na taki obóz. Jeżeli tak to ja uważam że jest to super sprawa, dziecko uczy się samodzielności ;) ja na kolonie jeździłam od 7 roku życia i wspominam super, ale nic na siłę. Jeśli dziecko nie chce jechać samo, albo góry i MJ nie wydają się jej atrakcyjne to nie ma co zmuszać.
 
Hej! Moja córka uwielbia śpiew, taniec, i tego typu zajęcia. Właśnie dlatego myślałam o tym obozie. Poza majką jeżowską będą tam też zawodowi tancerze i przede wszystkim to mnie zainteresowało no i warsztaty teatralne. Córka chce jechać gdzieś sama - jeszcze jej nie mówiłam jaki dokładnie to obóz. co do pytania czy góry czy morze - i tu i tu bawiła się do tej pory świetnie (chyba :D) ale z rodzicami chyba wszędzie dobrze :) Oj trudne tematy!
 
my to pókic o nie puszczamy córki samej na wakacje, jeździmy z nią nad morze, najczęściej do Grzybowa, do Willi Opal. Wspaniałe miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, nasza córcia uwielbia plac zabaw i basen na terenie ośrodka, do tego pokoje sa piękne i czyste, łazienki duże. pokoje z tv, więc teraz na mundial to ogromny plus :)
 
Czołem wszystkim forumowiczom. wprawdzie jest już po okresie wakacyjnym, lecz uważam, iż to perfekcyjny moment na zagraniczne wczasy. Tak czy owak należy mieć na uwadze głównie bezpieczeństwo wakacji. O co trzeba zadbać w tym przypadku?
 
reklama
Do góry