reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze samodzielne wakacje córki

wysyłać czy nie wysyłać? oto jest pytanie

  • fajny obóz, wysyłaj

    Głosów: 2 100,0%
  • lepiej nie, poczekaj

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    2
reklama
Mysle, że Majka Jeżowska to dosc przebrzmiala i infantylna gwiazda, zwlaszcza dla wspoleczesnego dziecka. Przepraszam, Pani Maju.
 
Czołem wszystkim forumowiczom. wprawdzie jest już po okresie wakacyjnym, lecz uważam, iż to perfekcyjny moment na zagraniczne wczasy. Tak czy owak należy mieć na uwadze głównie bezpieczeństwo wakacji. O co trzeba zadbać w tym przypadku?
Ubezpieczenie dziecka, zagwarantowanie mu ze zawsze ma przy sobie jakies pieniadze i telefon z powerbankiem, moze jakies rozmowki w podstawowych zwrotach typu "zgubiłem się, prosze o pomoc", podstawowe rzeczy z apteczki w plecaku itd.?
 
Hej Kochane! Jest sprawa! Potrzebuję opinii bardziej doświadczonych mam:) W tym roku córka kończy 12 lat - myślę, że najwyższa pora wysłać ją na pierwsze samodzielne wakacje. No nie do końca samodzielne, ale na zorganizowany obóz, bez mamy i taty. Szukałam czegoś ciekawego i trafiłam na Zaczarowane Wakacje z Majką Jeżowską. To taki 10 dniowy obóz w górach ( Poronin), z zajęciami artystycznymi, językiem obcym, zwiedzaniem, sportem, i kuchnią na poziomie. No i do tego zajęcia z gwiazdą moich młodzieńczych lat - Majką Jeżowską. No i tu prośba do Was - ja bym jechała w ciemno, ale mogę nie być obiektywna :) Puściłybyście dzieciaczka na taki obóz? 10 dni za dwa i pół kafla, ale wszystko wliczone w cenę. Chętnie poznam Wasze opinie - a może którejś z Was dziecko było na takim obozie? Albo miało styczność z tą akademią MJ?
Wakacje z Majką Jeżowską? Halo, lata 90. dzwoniły i chcą swoje pomysły z powrotem xD
 
Do góry