reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze siku w nocniku :)

Adaś ostatnio woli załatwiać swoje "sprawy" w towrzystwie i przytaszcza nocnik do pokoju. :zawstydzona/y:
1002135dl1.jpg
 
reklama
A Macius nadal uwaza ze nocnim słuzy do rzucania i do zabawy a nie do siedzenia:-)
 
U nas dominuje teraz okres notorycznych ucieczek z nocnika. Po co siusiać do niego skoro na podłogę o wiele fajniej. A mama zaraz sciera i można zabrać sciereczkę i wytrzeć samemu ;-)
 
KURCZE MOGE WAM POZAZDROSCIC,KAMIL NAWET BAWIC SIE NOCNIKIEM NIE CHCE....nie mowiac o sikaniu.....:-) ale nie bede zmuszala przyjdzie i na niego pora:tak:
 
o tak do wanny zwłaszcza jak sie mam kapie ...ostatnio dostałam:-) zreszta wanna słuzy do przechowywania roznych fajnych rzeczy:-)
 
U mnie byłby problem gdybym musiała latać ze ścierką za Adasiem, bo właściwie wszędzie mamy wykładziny.
 
reklama
A my dziś zaliczyliśmy kilka razy siku do nocniczka jak również i coś twardszego też wylądowało w nocniczku.Ależ Mateuszek był dumny że udało mu się zrobić kupkę do nocniczka.
 
Do góry