reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze siku w nocniku :)

elusia79

mama Fabianka i Kamilka
Dołączył(a)
12 Lipiec 2005
Postów
686
Przyjdzie czas aby dzielić się doswiadczeniami "nocnikowymi", ale ja założyłam ten wątek, bo wczoraj u nas było pierwsze siku w nocniku. ;D ;D ;D
Szwagierka której dzieci bardzo wcześnie zaczęły korzystać z nocnika, poradziła mi aby jak najwcześniej oswajać dziecko z niocniczkiem.
Ostatnio kupiliśmy Kamilkowi nocnik i wczoraj po południu jak się obudził miał zupełnie suchą pieluszke,więc przytrzymując go posadziłam go na chwile żeby sobie posiedział i.... "po chwili siedzenia siku było w nocniku" :o ;D ;D Ale się ucieszyłam!!!

 
reklama
owszem oswajanie jak najbardziej :) wg ekspertów pierwsze świadome siku w wieku około 1,5 roku ;) wtedy dziecko zaczyna dostrzegać związek między parciem na pęcherz a siusianiem :)

a elusiu jak idzie praca nad szydełkiem? bo ja dalej czekam na zdjęcia na kuferku :) twoje prace są śliczne! chyba coś kiedyś u Ciebie zamówię :) sprzedawałaś już coś swojego?
 
Też słyszałam że świadome siku to około 1,5 do 2 lat, :)

Karolinna nie sprzedawałam , ale się zastanawiałam nad tym:), dziś jak będę miała chwilę to dodam na "kuferku" może zdjęcia swoich haftów krzyżykowych, a szydełko robię, ale teraz zbytnio nie mam czasu ...- to tak trochę odbiega od tematu, ale dziewczyny wybaczą ;D ;D ;D ;D
 
Adaś w ramach gratisu do spacerówki i fotelika dostał właśnie nocniczek. Fajny bo można go potem nałożyć na "dorosłą" muszlę i mały będzie się wprawiał. No ale jeszcze z tym dość długo zaczekamy... ;)
 
Moja znajoma była ostatnio u mnie ze swoją 13 miesięczną Olą i mówiła że Olka jak zaczeła siedzieć to dawała ja na nocnik i od razu załapała o co chodzi i sika od tej pory tylko nie woła ale ona twierdzi że wie kiedy i ją sadza
 
zawsze po obudzeniu dję Kamilka na nocnik do rączki jakas zabawka i siedzi chwilę i przeważnie zrobi siku!!! Wiem że to jeszcze tak nieświadomie robi, ale mnie to bardzo cieszy.... oby tak dalej:)
 
My zaczelismy sadzać Jowi na nocniku.. wczoraj siedział z 5 minut ale siku jak nie było tak nie ma :( czekamy z niecierpliwością na pierwsze...
 
Mamy pierwsze siku do nocnika!!!!!!! właśnie ją posadziłam i za chwilke zagrała nam melodyjka Jowi troche zdziwiona ale zadowolona... zwłaszcza ze zaczęłam skakać do góry i krzyczałam hura :)
 
reklama
Do góry