reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze słowa naszych pociech

No wlasnie? tez jestem ciekawa:) no ale chyba tak skoro taki suwaczek widnieje:)

Judi mowi jeszcze z innych konkretow : he hi jej ej bleble ha ah aj dede i yffff :) i duzo tego czego nie rozumiem.........bo np zaszybko powiedziane alebo jak spiewa to baardzo niewyraznie...
 
reklama
No to gratulowac Zgerdek:-) Podziwiam ja bym nie miała odwagi i siły teraz na drugie dziecko ufff:baffled: Ale fajnie tak znowu czekac na dzidzusia...napisz nam cos wiecej:tak:
 
Byłam na majówkach 2007 i Zgred tam się udziela, więc raczej się spodziewa. Fajnie, że też na maj. Ja też podziwiam - tak szybko to nie dałabym rady. Ale dla dzieci fajnie bo będą się razem bawiły.
 
ja też by,m nie dała rady z następnym:)poza tym moje jaja póki co nie działaą,wiec szans nie ma:)
abryzka jak to zrobłaś,że Kubełek taki karny???może Kinia też tak zcznie na razie tylko mięchem rzuca na prawo i lewo jak coś jej nie pasi,a ta Inwokacja,bo po nocach pana tadka czyta ostatnio...mówiłam jej,że Mickiewicz nieciekawy,ale sparła się...niech się sama przekona:))))))))))))
zgred gratulacje!!!!!!!!!!!
 
Biedronka, nie dawaj jej po nocach czytać. Po Mickiewiczu będzie miała koszmary. Jakub woli kryminały :-D:-D:-D
 
Hej :)

No w końcu chcę w córę wcelować ;) A tak serio to już gdzieś chyba pisałam ale stwierdziłam że bym nie chciała zachodzić w ciąże jak już dojdę do formy, schudnę, mięśnie brzucha mi się wyrobią na taką "tarkę"wiecie... :-D

No to najpierw robimy serię a potem będę odpoczywać jak Wy się znów będziedzie w pieluchach "babrać" ;-)

W ogóle ja tam się z góry nie nastawiam na nic i powiedziałam męzowi jak już snuł plany że będzie miał drużynę piłkarską z synów i te sprawy ;-) że dopiero jakbędzie pierwsze to pogadamy. No i powiem Wam że Ignac tak mnie zachwycił że mogłabym mieć takich milion :) No a na pewno dwójkę. Nie gadaliśmy co prawda zbyt wiele tylko wzięliśmy się do roboty ;) Nie spodziewałam się tylko aż tak szybko bo w książkach pisze że pierwszą owulację dsotaje się od 3 do 6 miesięcy po porodzie i tak szczerze to nie zwracałam uwagi w ogóle na tą pierwszą liczbę :) Więc się troszkę zdziwiłam, szczególnie że robiłam test i chyba był jakiś zepsuty, bo dzidziuś już był a test nic nie pokazał. Ale i tak jest super, nawet fajnie, bo też się urodzi w maju i będize można robić im razem urodziny. Może nawet tego samego dnia, jak u mojego kuzyna który ma co rpawda między dziećmi 6 lat różnicy ale oboje urodzili się tego samego dnia w miesiącu.

Zaczynam już mieć brzuszek, w ogóle jest super bo jestem dużo bardziej wyluzowana niż w pierwszej ciąży, Ignac jest dość absorbujący, no i mam pełno ciuszków, wiem już dużo jak opiekować się dziećmi.. w ogóle o wiele przyjemniejsza jest ta ciąża.

W ogóle lubię być w ciąży oprócz trzeciego trymestru i tego że nie można na imprezie się napić. No i nie można jeździć konno czy na łyżwach :( :(

Trochę sobie nie wyobrazam noworodka i rocznego rozbrykanego szkraba... Ale mam nadzieję że za to później będize lepiej jak będą się razem bawić.

Baardzo tylko mnie ciekawi czy będzie drugi chłopak czy dziewczyna :)

Na początku miałam jakby wyrzuty sumienia że drugie dziecko odbierze Ignacowi naszą uwagę i czas - ale potem zdałam sobie sprawę że najwspanialszą rzeczą jaką dali mi moi rodzice są moje siostry i przestałam mieć wątpliwości. Nie wyobrażam sobie życia bez moich sióstr chociaż wcale się tak często nie spotykamy, ale zawsze mogę na nie liczyć. I mogę być z nich dumna jak coś im wychodzi, a wychodzi im bardzo dużo rzeczy i są super :) A jak rodzice poświęcają dizecku za dużo uwagi to też jest źle.

W ogóle moje siostry to bliźniaczki, i ja tak samo jak za pierwszym razem na usg poczułam lekkie niewytłumaczalne uczucie żalu kiedy okazało się że dzidziuś jest tylko jeden :)


A tak długo nie miałam suwaczka bo dopiero w zeszłym tygodniu na usg lekarz ustalił termin porodu na około ;) 20 maj

Pzdr

Aga
 
Wow Zgredek jestem pełna podziwu, ale uważam, że to fajnie, że masz takie pozytywne nastawienie i że si e dobrze czujesz.

!!!! OGROMNE GRATULACJE !!!!
 
Ja tez ci gratuluje i przyznam ze troszke zazdroszcze...jakbym miala inna sytuacje w domu z mezem i z porodem tez bym mogla juz byc w ciazy...ale my zdecydowalismy ze roznica bedzie 2 latek albo cos kolo tego:)
Balabyms ie wymiotow (mialam cala ciaze) i ogolnie czy sobie poradze jak np noworodek bedzie plakal albo beda klopoty ze snem ze obudzi Judi i takie tam! Podziwiam cie !!! I juz zawsze mysl tak pozytywnie bo to udziela sie tez czytajacym!!!
 
reklama
Do góry