reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze słowa naszych pociech

zgred

Maj 06, Maj 07...
Dołączył(a)
28 Październik 2006
Postów
1 916
Miasto
Gdańsk
A jakie ciekawe dała? masz jakieś patenty? Hania nie jest zbyt chętna do masażu języka :-) Anie do innych ćwiczeń za bardzo :-)
 
reklama

głuszek

www.ratujmaluchy.pl
Dołączył(a)
26 Październik 2005
Postów
7 746
Miasto
Kraków
Ale Zgredku Hania jest rok młodsza od Marysi i pewnie dlatego nie chce robić tych ćwiczeń. Zaraz ci napiszę jakie mam patenty na moją.
 

zgred

Maj 06, Maj 07...
Dołączył(a)
28 Październik 2006
Postów
1 916
Miasto
Gdańsk
No Hania ma raczej takie bierne ćwiczenia - nie ma robić nic tak swaidomie. Ciekawa jestem po prostu :-)
Hania ma masaż języka, podniebienia, zachęcać ją mamy do śpiewania lala, wylizywania taelrzy i w ogóle lizania, przyklejać tego flipsa do podniebienia, do oblizywania się(smarowanie dookoła buzi czymś słodkim) wystawianie języka... Itepe - ogólnie wszystko co zwiększy ruchliwość języka. Ma pić ze zwykłego kubka albo z rurki, jeść metalową łyżeczką, w żadnym wypadku nie plastikową. Tu akurat nie ma problemu bo dawno pogubiłam wszystkie plasikowe łyżęczki :-)

Pzdr

Agnieszka
 

abryz

MAJOWA MAMA'06
Dołączył(a)
6 Listopad 2005
Postów
4 285
Głuszek, myślę, że z kilku powodów (tyle pamiętam, mam nadzieję, że się nie mylę):
łyżeczka metalowa jest twardsza, zwykle lepiej wyprofilowana i przewodzi bodźce w postaci ciepła lub zimna :-)
 

maxin78

MAJOWA MAMA 06`
Dołączył(a)
19 Lipiec 2005
Postów
7 416
Miasto
Londyn,UK
Natka bedac malutka tez miala zakrotkie wedzidlo,ale szczerze mowic niewiem,czy wciaz ma z tym problem:baffled:.....mam nadzieje,ze nic nie przegapie?!?

wcajac do nowyc slowke,ostatnio podsuchalm je monolog z malpka mowi do Marcela"nie psejmu sie kochanie" " no wiesz tak to jus jest":-D
 
reklama

ola_o

MAMA MAJ '06 i MARZEC '09
Dołączył(a)
24 Lipiec 2006
Postów
4 851
Miasto
Bydgoszcz
Natalka aparatka :-)
wczoraj dzwoni telefon, mówię Weronice żeby mi podała, ona daje, pytam czy chce porozmawiać z tatusiem, a mała "jestem zajęta" :-)
 
Do góry