reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze szczepienie na NFZ

Myślę,że tak na logikę,czy to NOP,czy nie no to ma katar. W sensie nic się niepokojącego nagłego nie dzieje- nie gorączkuje bardzo wysoko (i parę dni) nie traci przytomności nie odwadnia się its tak więc nie ma powodu do paniki. Moje dzieci były kwalifikowane do szczepień już z katarem🤷miewały jakieś lekkie objawy przeziębieniowe też niekiedy po szczepieniach,u nas akurat żadnych to dalszych konsekwencji nie miało. Można zgłosić pewnie w przychodni (choć osobiście takich lekkich objawów nigdy nie zgłaszałam)
 
reklama
@angeliskax Widzę, że masz problem z dedukcją?
Co ma piernik do wiatraka?
Już widzę jak biegniesz do lekarza, bo NOP, bo dziecko ma katarek lub się przewróciło.
No widzisz. Nawet się nie udzieliłam i już z góry zakładasz z czym mam problem. Nie, nie biegłabym nawet jeśli to jest moje pierwsze dziecko. Jedyna rada jaka można tu dać to żeby autorka nie biegła na nocna opiekę, bo może coś gorszego złapać i przeczekać do poniedziałku. Jesli chce wybrac się do lekarza z katarem to niech sie wybiera, zawsze bedzie spokojniejsza. A jeśli ktoś chce zgłaszać NOP jako katar to niech robi co chce choć wiadomo, że objawy do NOP to bardziej utrzymująca się dłużej goraczka niż katar.
 
Katar to nic złego u dziecka więc na Twoim miejscu bym nie panikowała. Rozumiem, że to Twoje pierwsze dziecko, ale jednak na nocna opiekę się nie jezdzi z katarem. Na nocna opiekę jeździ się z ciężkimi przypadkami. Tutaj dziecko jest normalne. A na katar to jedynie co to możesz woda morska psikać albo używać plastry Aromactiv. ;)
Jeśli bedzie się utrzymywał katar to możesz się za jakiś czas przejść do pediatry żeby osłuchała mała czy na płucach jest czysta żebyś była spokojna. ;)
 
Katar to nic złego u dziecka więc na Twoim miejscu bym nie panikowała. Rozumiem, że to Twoje pierwsze dziecko, ale jednak na nocna opiekę się nie jezdzi z katarem. Na nocna opiekę jeździ się z ciężkimi przypadkami. Tutaj dziecko jest normalne. A na katar to jedynie co to możesz woda morska psikać albo używać plastry Aromactiv. ;)
Jeśli bedzie się utrzymywał katar to możesz się za jakiś czas przejść do pediatry żeby osłuchała mała czy na płucach jest czysta żebyś była spokojna. ;)
Bardzo dziękuję za miłą odpowiedź. Nie wybrałam się na nocną opiekę, ale mała wczoraj całe popołudnie przespała. Na szczęście dziś jest lepiej także już nie będę aż tak panikować ☺😘
 
Bardzo dziękuję za miłą odpowiedź. Nie wybrałam się na nocną opiekę, ale mała wczoraj całe popołudnie przespała. Na szczęście dziś jest lepiej także już nie będę aż tak panikować ☺😘
jak będzie trochę starsza to możesz kupić krople Baby Nasin. I psikac 2-3x dziennie przez 5 dni przy katarze. Również można inhalacje robić. Także spokojnie 😊
Super że przespała, widocznie tak musiała przejść szczepionke.
 
Do góry