reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze szczepienie

Skalia1

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
5 Grudzień 2019
Postów
100
Witam,
córka ma 2,5 miesiąca i jeszcze nie była szczepiona wzwb, 2 dawka, dtp-1dawka i hib -1 dawka z uwagi na sezon urlopowy u mnie w przychodni. Dzisiaj mamy mieć szczepienie, ale córka cały czas ma jakby sapke, tak jakby była zaflegmiona. Rodzeństwo wróciło do szkoły i w klasach już są pierwsze choroby. Zastanawiam się czy godzić się na szczepienie, ale odroczyc musialabym ją chyba do kolejnych wakacji więc miałaby rok. Czy miałyście opóźnienia w szczepieniu? Jakie mogą być konsekwencje tak późnego szczepienia?
 
reklama
Rozwiązanie
Niestety córcia wieczorem i w nocy strasznie charczała i o 4 rano po jedzeniu zwymiotowała, byłam z nią dzisiaj u lekarza, twierdzi, że wszystko ok i może od płaczu po szczepieniu nie mogła sobie poradzić z wydzieliną. Po zwymiotowaniu przeszło. Muszę to jakoś zdiagnozować bo coraz bardziej mnie niepokoi.Mam nadzieję, że już będzie ok. Podobno skutki uboczne mogą wystąpić do 72 h.
Niestety córcia wieczorem i w nocy strasznie charczała i o 4 rano po jedzeniu zwymiotowała, byłam z nią dzisiaj u lekarza, twierdzi, że wszystko ok i może od płaczu po szczepieniu nie mogła sobie poradzić z wydzieliną. Po zwymiotowaniu przeszło. Muszę to jakoś zdiagnozować bo coraz bardziej mnie niepokoi.Mam nadzieję, że już będzie ok. Podobno skutki uboczne mogą wystąpić do 72 h.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry