reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze tygodnie

Dołączył(a)
14 Lipiec 2017
Postów
7
Witam Was, niedawno zrobiłam test(w terminie spodziewanej miesiączki) i wyszły dwie kreseczki :) u lekarza jeszcze nie byłam. Niepokoją mnie bóle identyczne jak na okres. Szczególnie ból w podbrzuszu. Dziś podczas seksu cały czas miałam wrażenie, że zaraz dostanę okres, ciągle zerkając między nogi czy czasem już nie poleciało. Myślicie, że to normalne? Czy miesiączka może się pojawić? Może któraś miała podobnie?​
 
reklama
No jak mozesz dostac okres skoro test pozytwyny? Jestes w ciazy bez dwoch zdan ale Twoja pierwsza ciaza to nie wiesz ze to normalne jak najbardziej ja tak mialam na początku i pozniej pol ciąży:)
W 2 i 3 trymestrze czasem tak mialam ze spac nie moglam bralam magne b6 najlepszy magnez dla kobiet w ciazy po nim mialam duzo spokoju inne na mnie nie dzialaly lekarz tez mowil ze szczuple osoby moga to bardziej czuć a mianowicie macica sie powiększa moja droga stad ten bol:)
Pamietam jak brzuch przed testem tez mnie tak bolal mysle zaraz okres przyjdzie a to macica sie juz powiększala:p
Jak nie ma plamienia to wszystko ok:)
Rosniesz:)
Ona ma przed ciaza kilka gram a do porodu kilo wiec zobacz ile musi urosnac;)
 
Ostatnia edycja:
dziękuję :* niewątpliwie poczułam ulgę. Po prostu wydawało mi się zawsze, że objawy ciąży zupełnie różnią się od @ no i przede wszystkim przychodzą później. Z tego co czytam wynika że dopiero ok 6 tyg.
ale w każdym razie dziękuję
 
Nie kochana:) one moga juz byc:)
Na poczatku objawy ciazowe sa podobne do tych okresowych:)
Jedne sa szybciej a drugie pozniej jak ciaza bardziej zaawansowana:) Sama zobaczysz oczywscie mozesz nie miec w ogóle ja prawie zadnych nie miałam do połowy ciąży nie czulam sie jak w ciąży:)
 
dziękuję :)
w ogóle się nie spodziewałam tych dwóch kresek. Od momentu owulacji cały czas objawy okresowe : bolące piersi, brzuch, wypryski na twarzy , wzmożony apetyt, zmienność nastroju. Zawsze, ale to zawsze takie objawy miewałam przed okresem. Wydawało mi się , że jak już dojdzie do zapłodnienia to żadnych objawów do momentu okresu nie będzie. że pojawią się później. Ale skoro nie jestem jedyną która tak ma to musi coś w tym być.
po prostu nie dowierzam :)
 
dziękuję :)
w ogóle się nie spodziewałam tych dwóch kresek. Od momentu owulacji cały czas objawy okresowe : bolące piersi, brzuch, wypryski na twarzy , wzmożony apetyt, zmienność nastroju. Zawsze, ale to zawsze takie objawy miewałam przed okresem. Wydawało mi się , że jak już dojdzie do zapłodnienia to żadnych objawów do momentu okresu nie będzie. że pojawią się później. Ale skoro nie jestem jedyną która tak ma to musi coś w tym być.
po prostu nie dowierzam :)
Wierze Ci ja cala ciaze nie wierzylam ze jestem w ciąży teraz czasem nie moge uwierzyć ze mam synka :)
A ze bylam w ciąży to jakas abstrakcja hehe tesknie :)
Zobaczysz piekne chwile serduszko kopniaki czekanie na następne usg zeby zoabczyc dzidzie jak rosnie i sie zmienia :)kompletowanie wyprawki aaa czkawka u dzidzi hehe:
Brzuch caly będzie latal no kurde na wspomnia mnie wzięło:D
Ja znowu w ciazy mdlosci mialam tylko tydzien.:)
Piersi ani razu nie zabolaly a przed okresem zawsze bolaly:)
Ladnie wyglądalam kazdy mi to mowil ladne wlosy buzia zero wypryskow maly brzuszek malo przytylam nieraz sie mnie pytaja czy w ogóle rodzilam hehe
Brzuch mnie tylko bolal i plecy pozniej bardzo dokuczaly wiadomo :)
A tak do polowy ciazy latalam pozniej musialam leżeć 3 mies bo mialam zagrozona ale leki i lezenie i dotrwalam do dnia terminu akurat dzieki Bogu ☺
Z usg jeszcze poczekaj bo nic nie zobaczysz ja sie pospieszylam jeszcze nie wiedziałam ze owulacja sie przesunela duzo i plakalam ze nic nie ma dopiero po jakims czasie jak poszlam 6 tc zobaczyłam serduszko i dzidzie:)
..robilam bete pieknie rosla takze bylam spokojna do tego czasu zrob bete i powtórz po 48 h czy dobrze przyrasta to bardzo wazne:) :*
Ciesz sie kazdym dniem bo leci błyskawicznie:)
 
a nie dowierzam dlatego, że w tym cyklu seks uprawiałam tylko w 7 dniu cyklu . Wychodzi na to, że plemniczki musiały poczekać do owulacji.
jeszcze raz wielkie dzięki w ogole za podjęcie dyskusji
 
reklama
Do góry