reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze upadki pierwsze siniaki maluszkow

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
vici może na tym monitorowanym placu zabaw jest specjalny piasek do piaskownicy.A co się dzieje ostatnio z naszą przyrodą właśnie koło placów zabaw to szkoda gadać.Pełno tam petów i butelek od piwa
 
reklama
to fakt, ludzie o nic nie dbają i z nikim sie nie liczą:-( a czlowiek chciałby pójsc na taki plac zabaw i spokojnie puścic dziecko a nie begac z anim bo może np skaleczyc rączkę o jakieś szkło:-(
 
Do tego powiem wam,że teściowa wyszła z naszą Rozii i Victorem i nawet nie patrzyła na psa czy przypadkiem czegoś nie chce tam zrobić.Ja nadchodziłam i dopiero zobaczyłam,że Rozii się przymierza do ... i trzeba było ją pogonić.Od tamtej pory teściowa ma nauczkę i psa na plac zabaw nie bierze.
 
Vici tak to bywa jak opiekuje sie dzieckiem osoba która na co dzien nie ma stycznosci z dziecmi. MY jako doświadczone mamuski wszedzie widzimy zagrożenie, zauwazymy jakiś wystający kant, drut, od razu patrzymy pod nogi:tak: i wybieramy najbardziej bezpieczne miejsce. my jak wychodzimy do restauracji to wybieramy taka gdzie Antoś bedzie mial mozliwośc pobiegania.
 
Tak z tymi placami zabaw to rzeczywiscie porazka.....:-( choc ostatnio w warszawie wzieli sie ostro za sprawe i zrobili kilka fajnych bawikow.
Jest tez fajna knajpka co to nie trzeba sie stresowac,dzieci maja luz i mwszystko im wolno:http://kalimba.pl/flash_pl/index.html kofifi

Co do zabaw podwurkowo-piaskowych ja tam Franka ubieram tak aby mogl sie umorusac i wytarzac po czubek nosa :tak: no jedyne tak beztroskie chwile w jego zyciu i niech korzysta!
ostatnio tez budzilam zdziwienie w parku bo Franek szalal i tarzal sie w balutkich spodniach az mi jedna mama zwrocila uwage czy mi nie zal :zawstydzona/y: a mi zal bylo jej coreczki w rozowych tiulach co to mogla tylko na laweczce sie bawic i nawet lala nie mogla byc umorusana...:-:)-:)-:)-(
 
Ale nie beztroski wiek sredni kiedy mamusia dulczy nad miska aby doszorowac to czeko Omo-automat nie dal rady ;-):-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry