reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze upadki - pierwsze siniaki

reklama
O Boniu................ aż mi ciarki przeszły ! A sowją drogą to teraz naprawdę trzeba mieś oczy 24 godziny na dobę dookoła głowy !
 
Marcelinka ułamała sobie ząbek-lewą-górną jedynkę.Nie fajnie to wyglada, ale aż tak bardzo jej nie szpeci.Odkąd nabrała pewności w chodzeniu, a raczej bieganiu, to im bardziej staram się ją chronic tym wieksze kraksy zalicza.Zęba ułamała sobie, bo posliznęła się na książecze, która się wczesniej bawiła, a ja nie zdąrzyłam jej sprzatnąć.I w ten oto sposób wyladowałysmy w Dniu Dziecka u stomatologa dziecięcego, bo ma dosyć ostro zakończony ten ułamany ząbek, kazali fluorowac i za 2 tyg. do kontroli.Ale przestrzegam, podobno nie ma zartów z takimi wypadkami,uraz-zwłaszcza np."wbicie" sobie ząbka może byc
przyczyna uszkodzenia zawiązków zębów stałych nawet więc z tym nie ma żartów.Ale na szczęscie u nas ucierpiała tylko troche jej uroda...no i my-bo pogryzienie tak ostrym zębem bedzie bojało jeszcze bardziej:-)
 
UUUUUU to nie fajnie Ferulka ! ALe Kacper ma też może nie ubity ale ukruszony ząbek też prawą górną jedynkę. Ale to jest ten rożek ukruszony , nie byłam z nim u stomatologa bo to takie maleństwo tzn. to ukruszenie, pilnuje tylko żeby zawsze myć ząbki na noc !
 
reklama
Maxin az mnie ciarki przeszly.... straszna historia... trzeba miec oczy naokolo glowy faktycznie a i tak sie nie upilnuje... Olek na szczescie nie mial powazniejszego upadku ani wypadku... odpukac... a jak sie wywali to sie pozbiera i biegnie dalej... zadko placze... w koncu tata jest zolnierzem to nie wypada beczec...
 
Do góry