reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... I kolejne rowniez! :)

Kamil podobnie, miał możliwość zabawy takimi "biegowymi zabawkami" i nie wykazywał nimi zainteresowania. Zresztą my nigdy nie mieliśmy biegowych rowerów i w niczym nam to nie zaszkodziło :-) Dlatego bardziej się nastawiam na zwykły rower. Gdybym tylko wiedziała czy Kamil będzie chciał jeździć :-)
 
reklama
A ja się pochwalę tortem na jutro...:) IMGP4802.jpg
 
A wybraliście Puky czy drewniany? My chcemy pożyczyć Puky od znajomych w weekend jak Lila będzie dawała radę to kupimy go na okres przejściowy dopóki nie dorośnie do tego co ma :-) Jestem ciekawa jak Majusia będzie pomykać, a kupujecie jakiś kask?
 
A wybraliście Puky czy drewniany? My chcemy pożyczyć Puky od znajomych w weekend jak Lila będzie dawała radę to kupimy go na okres przejściowy dopóki nie dorośnie do tego co ma :-) Jestem ciekawa jak Majusia będzie pomykać, a kupujecie jakiś kask?

wzięliśmy ten drewniany:-) kask tez już mamy:-) w biedroneczki:-D już w nim w domu pomykała tylko na razie wyregulować sobie nie da:-p ale pierwsze zapoznanie już za nią:-)
mam nadzieje, ze J. uda się dzisiaj odebrać ten rowerek bo w związku z dzisiejszym meczem Euro, pol miasta zablokowane:szok:

to ten co Lila ma to chyba jakiś wysoki, pisałaś ze chyba od 3 lat, czyli pewnie 37 cm ma? Nasz jest od 31 cm
 
reklama
Dziewczyny zanim kupicie rowerki biegowe, fajny poradnik i porównanie jest na tej stronie
Rowerek biegowy - poradnik - AktywnySmyk.pl

My się chyba jednak też zdecydujemy na biegowy. Szukam tylko odpowiednio niskiego. Nie mogę znaleźć 12' która by była dobra dla małego a nie wiem czy jest sens kupować 10'.

Dobra już znalazłam 12' :-) Zastanawiamy się między tymi: http://allegro.pl/rowerek-biegowy-niemiecki-niski-lekki-od2-promocja-i2403969438.html http://allegro.pl/drewniany-rower-biegowy-polski-od-2-lat-bonus-i2352899377.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry