reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... I kolejne rowniez! :)

Hej...dawno nie tu nie było....A ja się zastanawiam co przydało by się Krzyśkowi i co zaproponować mojej mamie do kupienia mu na prezent....zupełnie brakuje mi pomysłu...od nas dostanie samochód na akumulator, a moja mama chętnie kupi coś co mu przypadnie do gustu bo na prezenty od innych nie liczę bo nie znają Krzyśka i pewnie będą nietrafione, bo on to już taki duży chłopak i ostatnio to głównie samochody i to takie metalowe modele albo ciężarówki i ciągniki mu się podobają i super się nimi bawi.
 
reklama
A czy jest ktoś kto nie będzie robił urodzinek??? no bo my chyba nie robimy... tylko będzie teściowa i jej mama, reszta rodziny mojego jest zakręcona i nie zamierzam ich zapraszać, więc będzie skromnie ale rodzinnie ;) więc malutki torcik i coś na grila i po imprezie ;)

Czyli w zasadzie robisz imprezkę :-) Będzie tort z jedną świeczką i zdjęcia więc imprezka :-) zresztą lepsza udana w małym gronie niż zepsuta w dużym :-)
 
Z tymi prezentami to masakra zawsze:)
Ja na pewno nie chce szmat!!!no ale we powiez to zaraz sie ktos obrazi:)
 
ja też myślałam o grillu ale dam sobie spokój i bedzie bez grila. Planujemy na 16-tą, najpierw kawa i ciasto (ciasto upiecze siostra a torta teściowa zamówi), potem przekąski i kolacja. Moja mam zrobi jakieś dwa rodzaje mięs, teściowa dwie sałatki, a ja jeszcze jakieś mięsa, leczo, zupa gulaszowa i coś na zimno (wędliny, tatar itp) myślę że powinno wystarczyć.

A jak ubieracie dzieciaki na roczek? Może banalne pytanie ale ciekawi mnie jak chłopców ubierzecie. ja nie mam zamiaru przebierać Natanka w koszulę z muchą, chcę by było mu wygodnie więc pewnie jakieś spodenki i bluzeczkę.

normalnie w zal od pogody :)))
 
Dziewczyny jak myślicie co mogłabym zrobić na ciepło (tak żeby się w robieniu obiadu nie bawić)?? Myślałam żeby udka w piekarniku upiec ale sama nie wiem. Dajcie jakiś pomysł.
 
A my będziemy mieć msze o 17, a potem do domu,będą najbliżsi, czyli rodzice i rodzeństwo!W domu tort + jakiś deser lodowy, no i grill + sałatki, i więcej nie mam zamiaru się wyćwierzać, raz że nie mamy kasy za bardzo żeby zrobić cosik w knajpie, dwa że Jagoda czuje najlepiej sie w domu, a poza tym to chyba nie za bardzo ją obejdzie ta cała afera w okól jej osoby:) nie będzie jeszcze wiedzieć co jest grane.
 
My chcielismy w restauracji ale sie ciagle zastanawiamy bo mamy kilka osób pod znakiem ???
 
reklama
Do góry