reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodzinki Naszych Pociech :)

Kasiiula

mamusia Pawełka :)
Dołączył(a)
11 Marzec 2009
Postów
6 648
Miasto
Białystok, Poland, Poland
Dziewczyny za 2 miesiace pierwsze dzieci "Listopadowe" bedą miały swoje 1 urodziny :) moze macie jakies pomysly ?? na tort impreze ?? czy to mala imopreza bedzie dla najblizszych na słodko czy wielka impreza z wielka wyżerka ;) no i jakies propozycje macie na Torty ?? :) a i jeszcze pytanie do mam ktore maja wieksze szkraby co polecacie dla dzieci do zabawy jedzenia itp ... :)
 
reklama
My już dosc dlugo myslimy co zrobic z tym fantem:) Mimo, że do urodzin małej jeszcze prawie 4 miesiące to nie daje mi to spac po nocach. Mamy male mieszkanie więc i tak 14 osob nie ma szans pomiescic więc prawdopodobnie tak samo jak chrzest najpierw kosciół a poźniej obiadek w restauracji, kawa, ciacho. Na chrzest torcik był migdałowo wiśniowy (polecam wszystkim- nie byl tak slodki i cieżki) ozdobiony rożyczkami i napisem. W tym roku musze wymyslic jakis inny tort więc czekam na Wasze pomysły:) Gdyby jeszcze się coś zmieniło na pewno napisze:)
 
My oczywiście robimy imprezę dla DZIECI a nie dla starych. A więc zapraszamy wszystkie maluchy jakie znamy (mam nadzieję że Antek z Pawłem tez nas wtedy odwiedzą;-)). Menu typowo pod dzieci, oczywiście znajdzie się tez kawa i ciasto dla dorosłych. Zero alkoholu.
Ale głównie będziemy się skupiać na maluchach.

Nie wyobrażam sobie siedzenia rodziny przy stole i podawania dziecka z rąk do rąk. Przecież to jego święto.
 
U nas bedzie prawdopodobnie "impreza" we trojke :) najblizsza rodzina mieszka ok 500-800km stad, czekaja raczej na nas az przyjedziemy kilka tyg pozniej na Swieta do nich. Torcik oczywiscie bedzie, duzo zdjec(ja-maniaczka fotografii) a reszty jeszcze nie wiem. Zlot rodzinny(rowniez z okazji spoznionych urodzin Tomiego) odbedziesiew Swieta u tesciowej.
 
Hej :) Dawno nic nie pisałam .

Ostatnio zaczęłam myśleć o urodzinach. Na szczęscie sie przeprowadzamy a tam będą 3 pokoje więc robimy w domu. Urodziny będą z chrzcinami. W sumie to oglądałam ostatnio na allegro baloniki "sto lat" itp. U nas w rodzinie i w rodzinie B dzieci brak (amluchów) takze imreza dla staruchów pewnie ... ;/
 
ja tez juz od dawna sie zastanawiam nad urodzinkami dla K i jedyne co wiem to to ze chce miec taki tort z myszkami albo krowkami w galerii tortow dla dzieci mozna sobie popatzec...Cukiernia Adam Sowa oni maja dosc drogie torty ale podobno pysssssssssssszne:-) chcialabym tez baloniki z cyfra 1 takie dmuchane helem ale nie wiem gdzie takie mozna kupic..imprezka raczej w domku:-)
 
u mnie na pewno będzie na słodko, a tort na bank zrobię sama i to on zaprzata i większosć myśli, bo musi byc "bajeczny";) coś się wymyśli.
Kuba n apierwsze urodzinki miał 2 imprezy - jedną dla rodziny. Babciie sobie przy stole ciasta pojadły a on nacieszył się prezentami i ciagle ktoś z nim się na dywanie tarzał.Drugga impreza była dla dzieci - przyszły znajome mamy ze swoimi maluchami. Teraz niestety mamy się porozjeżdzaly, wiec prawdopodobnie w tym roku kinderbalu raczej nie będzie,chyba... no zobaczymy... tylko trzebaby jakies mamy szybko zapoznać w okolicy hehe :D
aaa no i najwazniejsza sprawa, ja robię podwójne urodziny, gdzieś po środku, między 3 a 8 listopada. Impreza jedna ale 2 torty.
 
Ja tez sie zastanawiam jak ugryźć ten temat. Pamietam co było na chrzcinach, tylko najblizsza rodzina a wyszło chyba 30 osób. Tort najprawdopodobnie bedzie ze zdjeciem Majki albo w kształcie pszczółki Mai hehhe. Impreza w domu, duzo balonów ;-) U nas tez podwójne urodziny: taty i córeczki ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
no pisze teraz i ja ;-)
chcialam zrobic imprezke na słodko ... ale u mnie mało dzieci jest :( byłby Paweł i pewnie 2 dziewczynki 8 lat :| ... no ale w wersji na słodko ... tort ciasta ciasteczka paluszki cukierki itp ... kolorowe czapeczki baloniki itp ... no i wlasnie tą imprezke bym zrobila 12 <bo to piatek> a w sobote zaprosić na Obiad przy winku np. ale jak se mysle 2 imprezki to bez sensu :/ i nie wiem co mam robic z tym fantem ... pozatym mam pare typów co do tortu :) no i mam pytanie CZY KTOS MA SKLEP INTERNETOWY CZY NA ALLEGRO z Balonami "1" albo jakimiś dziecięcymi ? hm ... a no i co z prezentami ???? u nas pewnie posypie sie Kasa ale za nia tez chce kupic cos mu ale co ... ? :| samochod/pchacz/jezdzik Paweł dostanie we wrzesniu od Babci ... rowerek na nasteone wakacje juz zaklepane ze ma dostac tez od Babci ... :| zreszta na zime i tak by nie przydatny był no i tu problem :/ :/ ....
 
Do góry