reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki naszych serduszek!

reklama
Monika:tort w głównej mierze robił tata ja pomagałam w dekoracji:-)

z kieliszkiem było faktycznie wesoło, w przeciwieństwie do nas bo nie przepadamy za alkoholem tylko okazyjnie;-)
 
Wspaniałe uroczytości, piękni jubilaci , pomysłowe torty.:-)

My już też zaczynamy przygotowania do imprezki za tydzień.
 
Sliczne zdjatka styczniowych roczniakow ,rzadko zagladam bo nie mam na nic czasu moze na wiosne cos sie zmieni narazie niemam czasu sie zajac soba praca dom i wozenie dzieciakow do dziadkow jeden do jednego drugi do drugich niby tylko 30 km ale meczy rano rundka z powortoem po pracy rundka jak wracamy do domu jest godzina 17 troche z dziecmi sie pobawic wraca maz bierze obowiazki dzieciowe na siebie czyli kapaiel a ja robie kolacje i przygotowania na kolejny dzien potem pobudka o 6 chlopcow w auto i do dziedkow pozniej do pracy i tak w kolko .:(
juz mam dosc troszke czasu w sobote i niedziele chce wykorzystac dla rodzinki .
Ale pamietam o was wszystkich i dla wszytkich dzieciaczkow wszsytkiego najlepszego z okazji urodzinek :)
 
reklama
Do góry