reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki naszych serduszek!

czysty tata :) oj niejedna sie w tych oczach zatraci :) mój typ faceta :) ale za stara jestem dla niego:)
 
reklama
Kolejne superatowe urodzinki się odbyły. :-)Gratulujemy wszystkim szanownym jubilatom.:tak:
 
Urodziny:

tort i zimne ognie:


brawo,brawo,brawo!!!:


dmuchac?po co?? mama to zrobi lepiej!:
 
kanoot, mila na zdjeciach urodzinowych sliczniutka. w sukieneczce z opaska wyglada jak miniaturkowa primabalerina!!!:tak: :tak: :tak:

monika, sebek bohater juz nawet 2 bryke dostal. co do retrospektywy trzeba przyznac, ze w ciazy wygladalas super. ja bylam taki rozlazly slon na twarzy. pewnie sebkowi grozi szybko rodzenstwo. krolowanie sie skonczy.;-)

widac, ze obie imprezki byly szampanskie. :-) :-) :-)
 
Aga, i co on powie jak kiedyś pewnego pięknego dnia będzie zdetronizowany??;-)
no ale podobno druga ciąża jest inna....
no ale o czym w ogóle ja ty pisze,jaka ciąża??:cool2:
 
reklama
imprezki udane, to najważniejsze :) solenizanci zadowoleni widac i slicznie wyszli :)

to jeszcze na Igorka czekamy :)
 
Do góry