reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... przygotowania, prezenty , potrawy :-)

u nas bedzie tort własnej roboty :-) 3 warstwowy z dżemem , kremem i galaretką chcialabym zrobić różowy
impreza w domu , moze do tego jakiś grill na dworze :-)
myslałam o zamówieniu dmuchanego zamku ale nie wiem ile bedzie dzieci , jak na dzień dzisiejszy zapowiada się tyle co u Vi
czyli ok 9 dzieci , więc już warto :-)
jeszcze tylko pogoda musiałaby dopisać:tak:
no a z jedzonka..
my zawsze robimy dużo :-p
oddzielnie dla dziecki jakieś krakersy , paluszki , chrupki , robiłam dla Vi fajne kotleciki gotowane ,
szampan moze być piccolo :-) a co tam :-p
dla dorosłych zrobimy coś na ciepło , jakies kurczaki , devolaye , mielońce, ze 2 sałatki i przekąski na zimno ,
muzyka dziecięca w tle..
a Emma ubrana w strój tinke bell :-p


 
Ostatnia edycja:
reklama
o w mordę ;-) teraz to się dopiero zaczną.. roczek, potem komunia itd
no właśnie, a jeszcze pamiętam stawianie na brzuchu kubka z herbatą i talerzyka z ciastem.. genialna była półeczka..:-D

my robimy w domu,zaprosimy pewnie najbliższą rodzinę, więc zamknie się w 10 osobach.A jedzenie? każdy coś przynosi,impreza składkowa:-D trochę żartuję, a trochę serio- bo u nas taki zwyczaj,że nie przychodzi się na gotowe.Ale tort sama zrobię, plus jakieś przekąski.Muszę zamówić pogodę, bo to weekend majowy i fajnie jakby było słońce:-)
prezenty i zabawy- będzie nowy plac zabaw do demolki,więc jak pogoda dopisze to będzie można potestować.
Ale moze coś mi sie zmieni do tego czasu:-p
 
Kamcia a co to jest "twinkle bell" ??


Jaipur Kamcia pozazdrościć bo wy macie duży metraż i ogród przed domem więc jest gdzie robić. Ja awynajmę kawałek miejsca w knajpce koło domu (widziałam,że niedawno ktoś tam robił urodzinki dla dziecka) chyba że znajdę do tego czasu większe mieszkanko to w domku impreza będzie.
 
karolq chyba 1 maja nie padało(przynajmniej w w-wie)ale jak wstałam rano po cc(w tajemnicy,bo chciałam ładowarkę do fona wyjąć z torby,zanim będzie obchód i wstawanie pod nadzorem) to chyba było biało na zewnątrz.A jak wychodziłam słoneczko:-) Magiczny to był czas ,ech..

jolek oj tam metraż nie przeszkadza, ja kiedyś miałam w swojej kawalerce na imprezie 19 osób:-D i nie leżeli jeden na drugim:blink:
 
Ostatnia edycja:
Oj tak czas leci baaaardzo szybko.....

Szczerze to nie chce mi się imprezy robić, ale prezenty chętnie byśmy pozbierali z Finkiem:-D
 
Super temat.
Ja jeszcze o tym nie myslalam coo i jak ale czas sie za to zabrac...
U nas pewnie przyjda sasiedzi i bedzie moja mama i kolezanka Oskarka u ktorejk bylismy teraz na roczku. Z rodziny raczej nikt wiecej bo maja troche daleko ale sie zobaczy...

Co do jedzenia to mysle ze cos lekkiego, a ew. grill i postaram sie sama zrobic torcik...
 
Jaipur, a jakie atrakcje na tym placu zabaw planujecie umieścić? My mamy w planie zrobić młodemu jakiś mały kinderplatz, ale tak się zastanawiałam ostatnio z czego taki roczniak będzie miał najwięcej frajdy, piaskownica, huśtawka?
 
Madzik zjeżdżalnia :D, a tak naprawdę to chyba huśtawka taka dla niemowlaków
Swoją drogą to się wycwaniłaś, kurcze urodzinki w Dzień Dziecka :p Julek będzie kiedyś mocno niepocieszony :tak::tak:
 
reklama
Jolek postać z bajki tylko mi się gdziesjak zawsze pomieszało słowo :/
a taka to postać a kostium bedzie miała na ten styl jesli znajdę na jej wiek :-)
dla Vi różowy księżniczki bez problemu znalazłam:-p wkeję jaki miała :-)
Tinker Belle & Fairies Lunch Nap.jpginfant-tinkerbell-zoom.jpg2826041615045.jpg
DSCN6025(2).jpgDSCN5981.jpgDSCN5987.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry