reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... przygotowania, prezenty , potrawy :-)

reklama
O tak, tym bardziej że impreza przerodziłaby sie w imprezę dla dorosłych jak dzieci pójdą spać (choć z wrażenia pewnie nie pójdą):-D
 
madzik, mały Mati cieszył się najbardziej z takiej małej zjeżdżalni. Oczywiście nie korzystał z drabinki, tylko Go wsadzałam.

Kamcia, Viki rewelacja!

Majka będzie miała roczek razem z Mateusza komunią.
Jest to w tym samym czasie, więc nie wiem jak zorganizować imprezy osobno.
Mam nadzieję, że uda mi sie to pogodzić, jeszcze dużo o tym rozmyślam.
 
Żelka, niestety to tylko i wyłącznie Julka wina;-) Trzeba było przyjść na świat w terminie, a nie czekać Bóg wie na co;-) Chciał to ma:-)
Matusia, moi znajomi organizowali jedną imprezę z okazji urodzin starszej córci i chrzcin młodszej. Wszystko super wypadło, goście byli zadowoleni, także nic się nie martw:tak:
Kamcia, zupełnie nie w moim stylu te stroje, ale przyznaję, że naprawdę słodziachne:-)

Wracając jeszcze do placu zabaw, kiedyś pewnie wszystkie cuda niewidy tam zagoszczą, zastanawiam się tylko od czego zacząć, żeby później się nie okazało, że coś stoi zupełnie nieużywane. Wolę wstawić na początek jakieś rzeczy, z których roczniak skorzysta, a w przyszłym roku dostawić coś nowego. Będzie większa frajda, a przynajmniej się nie zniszczy przez stanie rok bez sensu.
 
no to my chyba pierwsze bedziemy obchodzić roczek i to wypada zaraz po poniedziałku wielkanocnym!!!Kurcze jak to zleciało!!!WOW!!!!!Bedziemy robić w domku.Tort na pewno bedzie a co jeszcze to się pomyśli:)no i super wątek bedę tu zaglądac i szukać inspiracji:)
 
Cudny temat!!!!
Jak ten czas zapierdziela....
Ja pierwsze urodzinki Jasia chyba zrobie u nas w Szczecinie.
Kamcia słodko Vi wyglądała:tak:
 
My będziemy mieć dwa w jednym, urodziny i chrzciny za jednym zamachem :-) Ale zapraszam tylko rodzinę, więc pewnie w domu.
 
U nas roczek przypada w sobotę (12 maj), pomiędzy dwoma komuniami w rodzinie (6 i 13), więc wszyscy będą mieli przesyt imprezowy. Już zapowiedzieliśmy dawno, że nie robimy wielkiej imprezy - zapraszamy dziadków i chrzestnych, tak żeby zmieścić się w domu. Chrzciny były z pompą, to wystarczy.
 
reklama
super temat! rzeczywiście to już całkiem niedługo......ja jeszcze nie mam koncepcji na imprezę, albo będzie skromnie, albo z pompą. myślałam nawet o dwóch imprezach - pierwsza dla rodziny, druga dla dzieci znajomych,ale to się zobaczy.....Jedno co jest pewne - tort muuuusi być wypasiony ;-)

jaipur - Staś już nie może się doczekać kiedy pobroi na prezesowskim placu zabaw ;-)
 
Do góry