reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... przygotowania, prezenty , potrawy :-)

Madzik fajnie ze impreza sie udala;) Musze Tobie powiedziec ze ten jezdzik jest super 3,5 roku temu kupilam chrzesniakowi go do dzisiaj dziala na jednych bateriach i jest szal do dzis;)
 
reklama
Madziku super, że imprezka się udała:-) cieszę się strasznie, dobrze, że masz luz z gotowaniem w tym tygodniu. Prezenty fajowskie. Nie mogę doczekać się zdjęć:-). Widzisz a tak się martwiłaś a wszystko wyszło super. A opiniami innych się nie przejmuj. Przyjdzie pora to zacznie śmigać. Ma jeszcze mnóstwo czasu.
 
Madzik co za wstrętnych gości miałaś." Julek nie chodzi,a do tego różaniec chwycił" Może jeszcze powinien mówić pełnymi zdaniami i recytować wiersze?!...Ech już ja bym co niektórym powiedziała do słuchu!
Przecudne prezenty dostał Julek. Fajnie że choć impreza w domu to też udana. To kiedy na karkóweczkę można się wprosić :-D
 
Madzik super że bibka się udała i prezenty suuuper :tak:

My również zdajemy relację z soboty, u Nas na szczęście pogoda trochę lepsza, daliśmy radę zrobić grilla, troszkę wiało. Było i malowanie twarzy starszych dzieciaków i wujek zafundował chłopakom strzelanie z karabinu (repliki) i przebranie w mundur wojskowy i szaleństwa ogólne :-)
Olcia dostała zamek dmuchany (był jakiś czas temu w biedrze), piaskownicę, złoty łańcuszek z zawieszką serduszkiem (pierwsze brylanty mego dziecka hehe, ja musiałam czekać do zaręczyn), zabawki : moja pierwsza orkiestra, pelikan z fp i biedronkę edukacyjną z smily play, ubranka i pieniążki.
Ola chwyciła za kasę, a później za kieliszek.


DSCN2102.jpgtort :)
DSCN2099.jpgszaleństwa w zamku
DSCN2126.jpgkieliszek
RSCN2134.jpgurodzinowo
DSCN2052.jpg
 
Matusia śliczne torty ! Moja chrześnica też miała otwartą księgę tylko białą :)
basiekkk tort cudowny! Zdolna mama z ciebie! Twój oprócz robocizny miał jeszcze kawałek ciebie :)
madzik Julek super prezenty podostawał! Jeździk też mamy taki sam,ale wersja pomarańczowa. Kupiony był dla Gabi, a teraz młodzian się nim bawi :)
mila - zdjęcia cudne, widać że imprezka się udała :)
 
Milla znakiem tego Olcia będzie trwonić kasę na picie :-D;-)
Super,że imprezka udana, a ile prezentów. Widać kawał podwórka macie,skoro zamek Ola dostała. Prawdziwa księżniczka zasługuje na królestwo:):)
 
Madzik super, ze imprezka sie udała i fajowe prezenty Julek dostał.
Oli jako pierwsze różaniec chwycił potem kodeks karny, ciekawe co to znaczy, czyżby księży miał oskarżąć....
Milla ale Olcia jest super, extra torcik!!
 
reklama
Jolek też stwierdziliśmy, że będzie miała za co pić hehe :-D
Zamek nie jest aż tak bardzo duży 1,5m x 1,5 x 1,65 ,ale fakt kawał podwórka mamy do swojej dyspozycji :tak:
 
Do góry