reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... przygotowania, prezenty , potrawy :-)

jaipur - wypasiony ten domek kubusia....rozumiem że w środku drink bar, wygodna skórzana sofa i inne bajery???? oczywiście dla mam....hihihi ;-)
 
reklama
Nie no Jaipur taka chata, pokaż jeszcze auto jakie ma a może Jagoda zakręci się koło prezesa i ustawi życiowo zawczasu :-D:-D
 
gag tak i laseczki w bikini kiwające się w rytm muzyki:-D
Hope spoko, zapraszam, ktoś będzie musiał na niego pracowac jak rodzice zemrą, bo wszak urodzony 1 maja, w święto i do tego w niedzielę, raczej nie będzie pracoholikiem:-D
 
jaipur.....uuu...laseczki...je je je ;-) jak gorące laseczki to tylko na bibce u prezesa :-D
 
Hmmmm roczek za pasem:szok::szok::szok::szok::szok: Jeszce trochę i przyjdzie mi tu z jakiś facetem:szok::szok::szok::szok: Kurcze chyba będę złą teściową jak już teraz jestem o to zazdrosna:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: No a imprezka będzie w domu, jak pogoda pozwoli to jakiś grill na ogrodzie. Tort zamówimy bo ja piec nie umiem. Gości dużo nie będzie góra 10 osób. Jak się uda to może moja siostra (chrzestna) przyleci.
 
dla mnie roczek to jeszcze jakaś abstrakcja :rofl2: wydaje mi sie taki odległy, no ale faktycznie, mamy juz styczeń, za chwilę początek wiosny i bach mamy maj :-D nie wiem gdzie zrobimy urodzinki, chcialabym aby były wyjątkowe- jak każda z was :) ale ogrodu nie mamy, a dla mnie wymarzone urodzinki to właśnie ogród, powietrze, drzewka i zapach trawy i miejsce do zabawy :-) ewentualnie pomyslimy o wynajęciu kawałka trawki z czymś- gdzieś :-D
 
reklama
Do góry