reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... przygotowania, prezenty , potrawy :-)

bra mamy luty a pierwsze majówczątka urodzone już w kwietniu:tak:
więc lada dzień bedą imprezki urodzinowe:-p

karolq oczywiście ze tylko na imprezę :-)
chyba ze gdzięs po drodze bedzie jakiś bal przebierańców hihih ;-)
 
reklama
Kamcia, dopiero doczytałam bo pytałaś o roczek. Więc roczek wypada w czwartek a komunia w niedzielę, ale pewnie i tak byśmy w sobotę lub niedzielę wyprawiali, to może akurat się uda.
Dziś obczajałam torty. Mati chciał auto kolorowe, ale Mu uświadomiłam że na komunię to albo księga albo kielich, za to Majcia będzie miała kolorowiutki.
 
Oj roczek jak to szybko czas leci, my tez w domku zrobimy, torta zamówie i coś się tam przyrządzi. A imprz też za duż pewnie nie będzie.
 
Matusia a czemu albo księga, albo kielich?? Jak chce kolorowe autko to zrób mu autko (jakieś komunistyczne :-D:-D np. Papa mobile czy coś) to jego dzień ;-)

U nas pewnie będzie impreza w ogrodzie u teściów, jakiś torcik grill i tyle.
 
Żelka, mówisz? Na każde imieninylub urodziny ma coś kolorowego. Pomyślę. Jeszcze tyle czasu. Moja znajoma piecze piękne torty, właśnie oglądam na nk.
 
reklama
Do góry