reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... przygotowania, prezenty , potrawy :-)

_Roszpunka_

szczęśliwa mamusia :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2009
Postów
15 660
Miasto
west clare :-)
Wkrótce pierwsze urodzinki naszych skarbów i powoli można zacząc sie przygotowywać do tej uroczystości :-)
możemy zacząc planowac gdzie będzie impreza, co postawimy na stole,
jakie prezenty kupimy ....

Jednym słowem.. wszystko na temat urodzin ;-)
 
reklama
My roczek robimy u moich rodzicow bo wiecej miejsca;) chcemy powywieszac balony jakies przebranie malej, tort z bita smietana w jakis ladny wzorek zamowiony bo u nas talentow brak;P no a na stole beda ciasteczka paluszki szampan picollo niewiem moze jeszcxze cos wymysle no i owoce
 
Jak ten czas leci... Już za niecałe 3 m-ce pierwsze urodzinki. Może uda nam się je już świętować na nowym mieszkanku. Spodobał mi się torcik biszkoptowy w kształcie 1. Musowo balony i piccolo:-D
 
:szok::szok::szok:Temat tematem,ale to faktycznie już niedługo.I ja będę jedną z pierwszych którą czeka impreza :szok:
 
Wy się śmiejcie, Odliczamy... Walentynki, Dzień Kobiet, Wielkanoc, a tydzień po niej urodziny Igirgo. :szok:
 
Właśnie mnie dzisiaj naszła taka refleksja, patrząc po Waszych suwaczkach Joluś i Karolka, że nieźle ten czas zapitala, a niedawno żeśmy się porodami martwiły, skurczami ... a tu już roczek, za chwile dwa ... zaraz będzie temat "w czym do szkoły" :szok:
 
reklama
No właśnie Żelka. Ja dziś jak weszłam na ten wątek to samo pomyślałam. Jeszcze niedawno bałyśmy się porodu i szykowałyśmy do niego, a tu proszę, roczek nam prawie stuknął:p
 
Do góry