reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki:)

mirelka01

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Czerwiec 2011
Postów
1 839
Witajcie:)

Już za niedługo będziemy wyprawiać pierwsze urodzinki naszych dzieci. Tu możemy się podzielić pomysłami na prezenty, pochwalić się kulinarnymi przepisami czy własnoręcznie zrobionymi tortami,:tak:
gdzie będziemy wyprawiać urodzinki w domu, restauracji może w jakimś innym ciekawym miejscu i czy z tej okazji zamawiacie mszę w kościele ze szczególnym błogosławieństwem dla dziecka.:-)

Zapraszam:)

images
 
reklama
mirelka śliczny ten torcik z misiem :-)
Impreza urodzinowa Kubusiowa bedzie dzielona na kilka dni - jak to zwykle.... Male mieszkanie mamy wiec wszystkich nie pomiesci.... Ale jako ze 11.11 wypada w weekend to super sie sklada. Jedni wpadna w sobote, inni w niedziele, a pozostalosci na poniedzilek... heh mamy szczegołowy harmonogram ;)
Tylko nad prezentem dalej mysle.... Musze odgadac sprawe z pozostalymi co wtedy nas nawiedza, zeby sie prezenty nie powtarzaly a znajac zycie to znow zostaniemy obrzuceni zabawkami :-D
 
U nas bedzie bardzo skromnie bo brak rodziny wiec bedziemy tylko my i moze wpadnie moj brat z dziewczyna,torcik malutki jakis upieke a co do prezentu to nadal mysle i nie mam pojecia co zakupic ale myslalam nad takim rowerkiem dla malucha bo u nas w sumie zimy nie ma jakies ostrej wiec w cieplejsze dni zawsze mozna go wykorzystac a na wiosne bedzie juz super sprawa dla malucha :tak:
fresh_funkcje.jpg
 
My chyba będziemy miec w Kościele roczek- u nas w każdą niedzielę miesiąca są roczki dla dzieci- takie grupowe. Potem zaprosimy rodzinkę do nas na kawę i ciepłą kolację. Miałam robić obiad ale powiem wszystkim zeby sobie zjedli w domu bo bym się urobiła jak głupia. Więc taka opcja póki co.
Co do prezentów to nie wiem jeszcze. wszyscy pytają a ja nie mam pojecia. Myślę że komuś wcisnę klocki do kupienia: WADER DUŻE KLOCKI MIDDLE 140 elementów od 12 m+ (2683313576) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oczywiście nie konkretnie te ale cośw tym stylu. Poza tym nie wiem, sama nie mam pomysłów..
 
U nas jest taki zwyczaj że msze się zamawia też bym chciała ale to się wiąże z tym że musiałabym gości na obiad zaprosić u nas msza wypada w tą niedziele co chrzciny 2 niedziela miesiąca godz.11.00, nie wiem jeszcze muszę obgadać sprawę z m. jak to zorganizujemy nie widzi mi się obiadu szykować do tego tort, ciasta, ciepła kolacja prawie jak chrzciny:tak:

ja na prezent chcę kupić małej Biblie ilustrowana pamiętam że jako dzieci mieliśmy taką w domu fajna była z kolorowymi obrazkami dużo z niej się dowiedziałam lubiłam ją oglądać, :tak:

onanana fajne te klocki ja chcę małej takie kupić w najbliższych dniach
Ssabrina rowerek fajny jak nie ma u Was takiej ciężkiej zimy to się sprawdzi:tak:
nimffi ja zrobię jedną dużo imprezkę oj nie chciałabym na kilka dni to rozbijać ale wiem wy macie malutkie mieszkanko ;-)
 
No tak jak już pisałam na głównym

Msze mamy w kościele na 12 a później zapraszamy wszystkich do restauracji.Będzie obiad i kawa z ciastem i torty.Wiecie my mieszkamy teraz w Sosnowcu ale jesteśmy tu sami cała rodzina jest w Wielkopolsce więc roczek bedzie tam. No a robimy w restauracji z dwóch powodów: po pierwsze skoro tam nie mieszkamy to nie mamy gdzie tego zrobic bo nie będę spraszać gości do domu mamy albo teściowej u mamy w ogóle by sie nie zmieścili a u teściowej to wiecie;-)a po drugie urodziny ma moja Zuzia 28 październik, mój Filip 29 październik i męża brata syn 27 październik też roczek.No i robimy razem bo część gości ta sama.W ogóle śmiesznie mają moi teście wszystkie wnuki rodziły się dzień po dniu:-D

onanana- klocki to super sprawa moja Zuzia uwielbia zabierać Filipkowi:-D
 
ssabrina rowerek taki mamy :) Fajna sprawa, dzieci bardzo je lubia

onanana klocki takie mamy :) tez sa świetne bo taka zabawka spokojnie pobawi sie tez kilkulatek

mirelka my mamy dwie bilie ilustrowane dla dzieci. Co prawda lezaly dluzo na szafce ale teraz Maciek bardzo chetnie je czyta tj prosi nas aby ja czytac - uwielbia!
 
Ależ ten czas leci :szok: Aż się wierzyć nie chce, że to za chwilę rok :shocked2:
U nas też będzie skromnie, zastanawiam się, czy dzieciakom nie połączyć urodzin, bo jedno 8 listopada, a drugie 29 :sorry: Wprawdzie Oliwka bardzo chce dzieciaki z klasy zaprosić na pizzę, ale nie wiem, jak z kasą będzie, jeśli się uzbiera, to wtedy w domu zrobimy 2 w 1, a Oliwka dla dzieci gdzieś małe przyjęcie będzie miała.
Co do prezentów to moi zawsze dają kasę, żebym sama mogła kupić to, co jest potrzebne.

onanana - klocki fajne :tak:
Ssabrina - rowerek fajny, owszem, ale ja z własnego doświadczenia i nie tylko własnego wiem, że później dziecko, które jeździło takim, jest strasznie leniwe, żeby jeździć na zwykłym rowerze ;-) Dlatego ja poczekam rok i Malut dostanie biegowy :tak:
Poza tym wiem, że dzieciom frajdę sprawiają wszelkie sprzęty wydające z siebie mnóstwo dźwięków, pisków i hałasu - ale jednak dziękuję za takie umilacze :-D
My prawdopodobnie kupimy Malutkowi taki jeździk:
SUPER JEŹDZIK -EXPLORING TOUR-GWARANCJA- 2 KOLORY (2678163104) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
My tort urodzinowy zrobimy 11 listopada, chociaż Tymek się urodził 8.
Jako że w NL nie mamy rodziny to zaprosimy znajomych z dziećmi, będzie kilka osób.
Tort zamówię bo piekarnika tam nie mam,a przenośnego jeszcze nie kupiłam(mam tylko mikrofalę z funkcją piekarnika:crazy:), choć z chęcią bym coś upiekła:tak:...

I aż się wierzyć nie chce że to już rok....:-D
 
reklama
Do góry