reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki:)

dziewczyny a co amcie zamiar ubierac swoim królewom?? Do Kościółka i na imprezę?? Bo ja jak zwykle nie mam pomysłu. Zastanawiam sie czy jakiegoś płaszczyka używanego nie poszukać. Sama nie wiem??
 
reklama
My do koscioła nie idziemy więc na wierzch nie mam problemu.
Ja Tymkowi zakładam koszulę(ma jedną;-)) i spodnie.Dzieciaki głównie beda pewnie imprezować na podłodze więc warto nie ubierać za sztywno żeby jakąś swobodę ruchów miały.

A my na prezent zakupiliśmy stolik edukacyjny.
 
Anna jaki stoliczek kupiliscie?

My też zamierzamy kupic właśnie stoliczek edukacyjny i do tego takie duze klocki:-)
Imprezka bedzie w domu, tylko my, rodzice, chrzestni i jedna para znajomych. Jakieś jedzonko maż w pracy naszykuje, a torcika zamówimy.

onanana wiesz co właśnie tak dzisiaj myslałam jak Natalke ubrać i sama nie wiem. Moze kupie jakąć sukienusie, tak zeby jeszcze się na swieta przydała, bo na jeden raz to nie ma sensu.
 
Margana ja przeczytałam że twój m jedzonko przygotuje w pracy to od razy chciałam zadać pytanie czy twój m jest kucharzem ale onanana wyprzedziła :-D:tak:

onannana ja kupiłam tunikę z H@M prostą, przecieraną jeansowa z trzema gumeczkami do tego rajstopki lub legginsy do tego opaskę czerwona na główkę i gotowa dama:-D chyba że jeszcze coś wyparzę innego to będzie zmiana bo ta tuniczka taka skromna raczej:tak:
a jakbyśmy robili w kościele to mam płaszczyk trencz też z H@M beżowy do tego rajstopki białe, czapeczka i butki :tak:
 
U nas tez rodzina najblizsza... chcielismy jak chrzciny, zrobic tylko ciacho + kawa w restauracji, jednak nie damy rady finansowo i bedzie trzeba pomiescic wszystkich w domku, ale mysle damy rade.
Co do prezentu myślelismy wlasnie tak jak Potworek - chcemy kupic Lence taki jeździk. Myślelismy najpierw nad rowerkiem, ale w zimie na nim nie pojeździ. W domu miejsca nie ma wiec taki jeździk bedzie najlepszym rozwiązaniem
 
reklama
dziewczyny super te stoliczki! Ja nie wiem jeszcze dokładnie kto bę∂zie...
onanana- jak cepło, to Pola ma ten płaszczyk ze chrztu z mayorala, a jak zimno to po prostu kurtka. A do domu nie wiem jakaś sukieneczka i opaska
 
Do góry