reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki:)

Hejka :-)

czy myślicie już nad menu urodzinowym ja kompletnie nie mam pomysłu co dobrego zrobić po za tym że będzie tort, ciasta, może zrobię szaszłyki owocowe a co dalej pustka:szok: a czy przywidujecie wódkę ja raczej nie :rofl2: ewentualnie winko a u was będzie?:-)
 
reklama
mirelko - ja jestem zdecydowaną przeciwniczką alkoholu na imprezach dla dzieci... Wiem, że każdy robi jak uważa za słuszne, ale ja nie toleruję alkoholu na chrztach, roczkach, komuniach :no:
 
Co do ubrania to moja ma białą tunikę koszulową na to kamizelke z "lisa" jej kupiłam w H&M i spodnie lub leginsy a do kościoła kupiłam jej też w H&M płaszczyk jesienny z flauszu była przecena 60 zł kosztował więc się nie zastanawiałam długo:-) A co do alkoholu to u nas będzie.
 
mirelko mam podobny problem. nie wiem co przygotować. najchetniej na kolację podałabym coś ciepłego z piekarnika, ale nie wiem co. Do tego ajkeiś sałatki. Moze pójde na latwiznę i zrobię pałki z kury... sama nie wiem.
 
onanana - a może sałatkę gyros?? U nas zawsze się sprawdza, na każdej imprezie :-D Raz nawet została potraktowana pianką do golenia (tak to jest jak durnie się bawią :rofl2:) i mimo tego została zjedzona :-D
 
ja nie wiem nadal, czy w domu dla garstki najblzszych, czy w knajpie u nas na osiedlu, tzn w restauracji takiej niby, obiad i chiastko i kawa, zalezy czy sprzedamy ciężarówkę teraz. Opuscilismy cene, moze pojdzie? Trzymac babeczki kciuki!
jak w domu, to na pewno ze 2 -3 salatki zrobie, pewno warstwowa gryrosowa i z tunczyka ( standard u nas) i trzecia jakas moze lekka z serem feta, no i ciasta tort i jakas ciepla kolacja, nie wiem co ...
Co do alkoholu, na chrzcinach mielismy tylko wino - ale to tak do obiadu, potem ktos chcial sobie dokupic piwo , no i juz zapytalismy i w sumie 3 piwa poszly ;)
Wiec teraz moze tez tylko wino
 
potworek miałam ją na ostatniej imprezie, chciałabym coś nowego. Zresztą wczoraj nawet jadłam bo mi teściowa dała ze swoich urodzin w niedzielę:tak:
Ja tez robię taką makaronową sąłatkę z kurczkakiem w gyrosie, pyszna:tak:
 
potworek z tunczykiem dawalam przepis na wątek kulinarny ;) ale daje: kukurydza, jaja na twardo, ser zółty - i jajka i ser starty na tarce, tunczyk z puszki, cebulka, ogorek kiszony albo konserwowy, katchup i majonez. Ukladam wsi owarstwowow, czasem tez dawala pieczarki, ale najczesciej juz nie
 
reklama
potworek z tunczykiem dawalam przepis na wątek kulinarny ;) ale daje: kukurydza, jaja na twardo, ser zółty - i jajka i ser starty na tarce, tunczyk z puszki, cebulka, ogorek kiszony albo konserwowy, katchup i majonez. Ukladam wsi owarstwowow, czasem tez dawala pieczarki, ale najczesciej juz nie
A, no to robimy niemalże to samo, tylko u mnie bez cebuli, której nienawidzę ;-) i zamiast kukurydzy ja daję groszek :-D
 
Do góry