reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki:)

WOW WOW WOW WOW WOW ależ wy jesteście wszystkie zdolniachy.... normalnie imprezki pierwsza klasa,
a Winki Twoja to już w ogóle MEGA WYPAS :tak:

u nas było skromnie, bo tylko 8 osób(ale najważniejszych) no i więcej by nam nie weszło do mieszkania :p

Wszystko się udało, jedzonko smakowało (mama nawet powiedziała że nie spodziewała się że ja potrafię tak gotować :-D) Nadula dostała kasę za którą już zakupiliśmy fotelik do samochodu i sanki od mojej siostry (chrzestnej) więc z niecierpliwością czekamy na śnieg :)

Małą fotorelacja

P1150385.jpgurodziny 4.jpgurodziny 8.jpgurodziny 13.jpgurodziny 18.jpgIMG_9471.jpg
 
reklama
Mikado oooo matko ale smakolykow narobilas az zglodnialam na maxa !!! :-);-) super ze imprezka sie udala.
mycha Nadulka slicznie wygladala i widac ze imprezka sie udala ;-)
 
Mikado super przekąski, aż ślinka cieknie. Myśle, że w restauracji lepiej by tego nie przyszykowali. Pieknie to wygląda. Na pewno skorzystam z przepisów jak bede szykowac urodzinki synka.
Mycha fajnie, ze urodzinki udane. Prezent dobrze spożytkowany. No a drugie zdjecie jest po prostu cudne!!!!!!!

Filipku Nadusio wszystkiego najlepszego Słoneczka nasze Kochane!!!

ps. przepraszam, że tak późno!!!
 
mikado inspiracje kulinarne pierwsza klasa jak dla mnie :tak: Mialam robic te pomidorki nadziewna na urodzinki Kuby, ale zabraklo mi czasu. a tu proszeeee, cala masa inspiracji ;-) Kopiuje i sobie wkleje na swoja ściągawke co by miec przed urodzinami macka :tak:

mycha sliczna solenizantka :tak: widac ze dobrze sie bawiliscie ;-)
 
A ja potwierdzam ze u Mikado wszystko nie tylko wygladalo pieknie ale tez super smakowalo :-) jeszcze dostalismy walowke do domu dla mojej siostry, i jej tez bardzo smakowalo.
 
mikado normalnie szał....mniam mniam ;-)
mycha widać impra udana..a Nadi jakie fajne miny robi a jak patrzę na ten tort z bita śmietaną i malinkami ale bym zjadła mmmmmm
 
reklama
mycha - superowa imprezka!! Nadulka przesłodka - jak zawsze! My też za część kaski kupiliśmy fotelik :):tak:
 
Do góry